Kaip atsiradom?

Atgal

"Keliautojų klubą" įkūriau" 1994 m rugsėjo 29 d. Paskelbus Lietuvos nepriklausomybę atsirado puiki galimybė daryti tai, kas jau seniai buvo mano gyvenimo dalimi. Dar studijuodama, prisijungiau prie bendraminčių, su kuriais išmaišiau didesnę tuometinės Tarybų Sąjungos teritoriją. 1990 m pagal studentų mainų programą dviem mėnesiams išvykau į Austriją. Per tuos du mėnesius aš pamilau Austriją, jos mielus žmones, jaukius, mažus miestelius, nuostabią gamtą. Tuomet pamaniau - Austriją turi pamatyti visa Lietuva! Tad jau 1994 m pirmos grupės iš Lietuvos pajudėjo link Austrijos. Vėliau Lietuvos turistams pateikiau kelionių autobusu po Prancūziją, Šveicariją, Ispaniją, Graikiją, Italiją, Norvegiją ir kt maršrutus. Atsiradus poreikiui organizuoti individualias keliones, buvome vieni pirmųjų pasiūlę ne tik viešbutį, bet ir individualios kelionės maršrutą su detaliu planu ką veikti kiekvieną dieną. Įgijus daugiau patirties galėjome siūlyti Keliautojų klubo paslaugas verslo kompanijom. Dirbant su verslo įmonėm kūrėm išskirtines vienetines keliones po visą pasaulį.


Svarbiausia - etika

Kai kuriuos savo klientus pažįstu jau beveik dvi dešimtis metų, kitus dar visai neseniai - daugelis jų yra ir draugai. Man brangiausi tie, kurie manimi pasitiki šimtu procentų ir žino, kad tai, ką jiems pasiūlysiu, jiems tiks. Pataikyti į poreikių dešimtuką yra didelė atsakomybė man. Tokią atsakomybę jaučia ir kiti įmonės darbuotojai. Kelionė yra tokia prekė, kurią klientas perka jos nematęs, nečiupinėjęs, todėl labai svarbus yra konsultanto vaidmuo.

Vienas iš svarbiausių dalykų versle - vadovautis sąžiningumo principu ir laikytis etikos. Etikos laikausi ir bendraudama su klientais, partneriais bei verslo įmonėmis. Tikriausiai Lietuvoje nėra nė vienos su mumis reikalų turėjusios įmonės ar kliento, kurie būtų nepatenkinti mūsų darbu.


Atostogos keliaujant

Savo atostogas įsivaizduoju tik keliaudama su draugais. Esu iš tų, kurie turi judėti, važiuoti, pamatyti. Kiekvieną žiemą vykstu paslidinėti į geriausius Europos kurortus. Jau keli metai iš eilės vasarą bent 2 savaites paskiriu dviračių žygiui palei gražiausias Europos upes, kaip Luaro, Mozelio ar Dunojaus. Rudenį stengiuos nors savaitei išvykti į tolimesnę kelionę. Nemėgstu keliauti viena, nes esu iš tų žmonių, kurie įspūdžiais dalijasi ne grįžę, o kelionės metu. Man atostogos turi būti "lėtos", kad galėtum pajausti šalies ritmą ir gyvenimą.

 

Keliaukite kartu, dalinkitės įspūdžiais, tapkite mūsų Keliautojų klubo gerbėjais ir klientais!Gražina Endriuškaitė, UAB "Keliautojų klubas" direktorė


 

Į viršų Atgal