Apie mus

Atgal

UAB "Keliautojų klubas" - kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1994 metų. Per tuos metus mes sukūrėme savitą darbo stilių, paremtą kokybe, profesionalumu, kūryba, bei išskirtiniu požiūriu į jus, savo klientą. Tačiau ne tik savitas stilius išskiria mus iš kitų turizmo firmų. Konkurencingos kainos, patyrę ir paslaugūs darbuotojai, bei platus teikiamų paslaugų ir organizuojamų kelionių spektras - tai tik keletas iš mūsų stipriųjų pusių. Paskutiniais metais labai patobulinome paslaugas teikiamas internetu. Daugelį paslaugų (poilsinės kelionės, viešbučiai, automobilių nuoma, pigūs lėktuvų bilietai, savaitgalio kelionės, Novaturo, Tezturo ir kitų organizatorių kelionės) padarėme prieinamas 24 val. per parą.


"Keliautojų klubo" ilgalaikė partnerystė su Lietuvos ir užsienio kelionių operatoriais, viešbučiais ir jų tinklais, oro linijomis, transporto įmonėmis, užtikrina galimybę suteikti mūsų klientams kokybiškas paslaugas, kurias žadame. Bendradarbiaudami su didžiausiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti atostogas tiek aktyvaus poilsio, sporto ir pramogų mėgėjams, tiek pasiilgusiems romantikos ar trokštantiems pažinti paslaptingą gamtos pasaulį. Mūsų siūlomos pažintinės kelionės po įvairias šalis Jums atvers duris į kultūros, meno, muzikos ir architektūros lobyną, kurį žmonija kaupė tūkstantmečiais.


Daugiau nei 12 metų "Keliautojų klubas" dirba su stambiais verslo klientais. Atsižvelgdami į kliento poreikius, mes organizuojame išskirtines verslo keliones į įvairias pasaulio šalis. Verslo klientams mes ne tik siūlome lėktuvo, kelto, autobuso ar traukinio bilietus, bet ir rūpinamės nakvyne, organizuojame pervežimus ir ekskursinę programą. Lietuvoje verslo klientui mes padedame suorganizuoti įvairaus sudėtingumo seminarus ir konferencijas.


Vieni pirmųjų Lietuvoje mes pasiūlėme savo klientams virtualius poilsinių, pažintinių kelionių sprendimus. Išpopuliarėjus poilsinių kelionių prekybai internetu, "Keliautojų klubas" klientų patogumui įdiegė kur kas pažangesnę ir modernesnę kelionių, viešbučių, lėktuvų bilietų rezervavimo sistemas. Dabar mes galime pasiūlyti užsisakyti internetu ne tik didžiųjų kelionių operatorių Novaturas, Tezturas poilsines keliones, bet ir kurti virtualias keliones, kaip pvz: Wizzair ar Ryanair pigių skrydžių suvedimas online su laisvu viešbučiu ir pasiūlyti naują poilsinę kelionę su pervežimu. Tai leido ženkliai sumažinti biuro kaštus, o kartu ir jūsų mokamas sumas už kelionę.

 

Jei planuojate keliauti individualiai, kelionių organizatorius "Keliautojų klubas" gali pasiūlyti ne tik įvairius variantus skrydžiui, nakvynei, bet ir patogiausius kelionės maršrutus, patarti, ką galite pamatyti, suteikti informaciją apie šalį, kurią norite aplankyti - juk Jūsų atostogų sėkmė labai didele dalimi priklauso nuo gero atostogų suplanavimo ir organizavimo!


Įdomios ir įvairios kelionės, geros kainos, aukšta kokybė, patikimumas ir garantija - visa tai rasite "Keliautojų Klube". Planuokite, svajokite, fantazuokite, o savo kelionių rūpesčius patikėkite mums.


Jūsų kelionių organizatorius "Keliautojų klubas"

Į viršų Atgal