Atsiliepimai

Atgal

Žemiau rasite mūsų klientų atsiliepimus apie suteiktas kelionių paslaugas:


 

 

 

 

 

 

 

Viskas buvo LABAI GERAI. net nustebom kad oras buvo tarp +21c  ir +24c , bet jo pakako buvo netgi labai karšta... Viešbutis buvo Geras, prabangos kambariuose kažkokios ypatingos nėra, bet ten jos ir nereikėjo (nes tik pernakvodavom). Maistas viešbučio FANTASTIKA, personalas irgi LABAI draugiškas. Apvažiavom visą salą, mašina ir kas keista, kad visur labai gražu. Taip pat ir motorolerį vienai dienai turėjom, iš pradžių buvo sudėtinga jų gatvėse, bet nieko perpratom :)

Trumpai tariant fantastinės atostogos, atsijungėm visiškai nuo darbų ... :) norisi dar, o kai pamatėm kruizinių laivų dydį uoste, tai dabar jau bandysim taupyt ant kokio kruizo porai sav. :D

Pagarbiai
Paulius


***

Laba diena!
Mum sekėsi gerai, mes patenkinti kelione. Viešbutis tikrai geras ir švarus, kaip ir tikėjomės. Kambarys arti vaikų baseino, valydavo gerai, papuošdavo. Gal kiek tolėliau jūra, bet nesudarė jokių sunkumų pasivaikščiot.
 
Ačiū jums labai, kad parinkote būtent šį viešbutį, atitiko visus mūsų poreikius šios kelionės metu. Puikiai pailsėjome. Tai tiek informacijos jums norėjau parašyti. Dar kartą pakartosiu, kad gavome viską ko norėjome ir esame labai patenkinti ir dėkingi Jums, kad padėjote pasirinkti šitą viešbutį.

Iki kito karto! Kreipsimės į Jus.

Audrius su šeima.


 ***

Laba diena,

Kelionė paliko neišdildomą įspūdį! Buvo patogu, kad turėjome šešias laisvas valandas Varšuvoje, tai dar spėjome ir miestą pžiūrėti. Skrydis puikus, jokių nesusipratimų nekilo. Viešbutis mažas, bet jaukus, patogu, kad netoli metro stotelė. Likome labai patenkintos! Ačiū už pagalbą.

Pagarbiai,
Saulė

 ***

Laba diena,

Viskas buvo puiku, labai patenkintas. Ačiū už kelionę.Vėl galvoju keliauti žiemą, tai tikrai užeisiu pas Jus patarimo.

Kęstutis

***

 

Į viršų Atgal