Kodėl mes?

Atgal

Kodėl kelionę verta pirkti "Keliautojų klube"?

Daugeliui renkantis kelionę internete kyla klausimas: kokią agentūra pasirinkti? Kuo mūsų agentūra yra pranašesnė už bet kurią kitą naujai atsiradusią, ar tik keletą metų veikiančią agentūrą? Jei vertinti pagal reklamos kiekį, tiesa, naujos kompanijos didina klientų skaičių milžiniškom reklaminėm investicijom. Ar tos investicijos nukreiptos į kliento poreikius ar aptarnavimo kokybę? O gal tai tik gausus informacijos srautas, paslėpęs visą esmę?

Mes atrinkome keletą svarbiausių priežasčių, kodėl tikrai verta rinktis kelionių organizatorių „Keliautojų klubas", o ne internete įsteigtas agentūras.

  • Todėl, kad mes irgi jau esame įdiegę tokias pat inovatyvias kelionių, viešbučių, lengvųjų mašinų rezervavimo sistemas internete. Belieka pridėti mūsų profesionalumą ir patirtį, kuri labai praverčia, jei kelionė dėl nenumatytų priežasčių nevyksta, ar vyksta nesklandžiai. Mūsų internetinėje rezervacinėje sistemoje galite rasti visas Tezturo ir Novaturo organizuojamas keliones, užsisakyti virtualiai sudarytas keliones su Wizzair ir Ryanair pigių skrydžių aviakompanijomis, rezervuoti savaitgalio keliones, išsirinkti viešbutį, automobilių nuomą, pigius aviabilietus ir kt paslaugas. Mūsų stipriausia pusė - konsultacijos ir atstovavimas iškilus nepatogumams. Mūsų darbuotojai yra aplankę daugelį pasaulio šalių, apžiūrėję tūkstančius viešbučių - visada ras ką patarti.
  • Todėl, kad mes esant poreikiui pasiūlome ir ne internetinį kelionių produktą, t.y. ieškome ir pasiūlome geresnį kelionės variantą neapsiribodami vien tik internete pateiktais pasiūlymais. Jei Jūs nesate populiarių poilsinių kelionių gerbėjas, o ieškote kažko kokybiškesnio, dažniausiai internete nerasite, arba reikės įdėti daug savo darbo ir laiko. Sužinojęs, kokia Jūsų keliavimo patirtis ir ko tikitės iš kelionės, „Keliautojų klubas" pasiūlys labiausiai Jums tinkamą maršrutą ir prisiimsime visus rūpesčius, susijusius su kelionės formalumais.
  • Todėl, kad mes esame parengę ir įgyvendinę daugybę kelionių tiek lėktuvu, tiek autobusu, tiek laivu. Dirbdami su labai reikliais ir dideliais verslo klientais, mes išmokome gerai ir kokybiškai dirbti organizuodami verslo keliones. Būtent šių kelionių rengimo virtuvės išmanymas mums labai praverčia sprendžiant apie partnerių, kurių keliones siūlome pirkti savo klientams, darbo kokybę.
  • Todėl, kad pas mus Jūs nenusipirksite "katės maiše" ir sutaupysite daug laiko. Pagal ilgalaikes sutartis bendradarbiaujame su patikimiausiomis Lietuvos ir užsienio agentūromis, viešbučių tinklais, automobilių nuomos punktais ir kt. Savo klientams siūlydami keliones, mes daug žinome apie tų kelionių programas, komforto lygį, kelionių organizatorių profesionalumą ir patirtį. Jei Jūs nesate linkęs pirkti pirmos pasitaikiusios pigiausios ar brangiausios prekės ir prieš apsispręsdamas norite turėti kuo daugiau informacijos, esame ta agentūra, į kurią tiesiog būtina kreiptis. Kelionių organizatorius "Keliautojų klubas" Jums padės susiorientuoti kelionių rinkos įvairovėje ir "išvaduos" nuo skambinėjimo ar naršymo internete į keliasdešimt agentūrų.
  • Todėl, kad mūsų siekis - kad Jums liktumėte patenkinti pas mus pirkta kelione. Kiekviena agentūra suinteresuota parduoti savo pagamintą prekę - t.y. kelionę, kurią ji pati organizuoja. Tuo tarpu rinkoje galbūt yra ir geresnių kelionių tuo pačiu maršrutu. Niekada nesiūlysime pirkti brangesnę kelionę, jei panašus komfortas užtikrinamas ir už šiek tiek pigesnę kainą. Mes savo klientams papasakojame ne tik apie kelionių privalumus, bet atkreipiame jų dėmesį ir į trūkumus. Internete dažniausiai to napamatysite.
  • Todėl, kad mes visuomet pasirūpiname savo klientais ir ypatingais, nenumatytais atvejais. Jei klientas pas mus nusiperka kelionę, bet ją organizuojanti agentūra pakeičia kelionės datą, programą, ar atsitinka kitų nenumatytų dalykų, „Keliautojų klubas" daro viską, kad kliento atostogos nesužlugtų - pasiūlome kitą sprendimą ir sutvarkome visus formalumus.
  • Todėl, kad mes darome viską, kad mūsų klientai dėl įsigytos kelionės jaustųsi ramūs ir saugūs. Individualioms nemokamoms konsultacijoms mes skiriame tiek laiko, kiek reikia atsakyti į visus Jūsų klausimus. Jei nusipirkus kelionę dar liko kokių nors neaiškumų - skambinkite ar užsukite, mes visada pasirengę Jums padėti. Nesvarbu, kokią kelionę Jums pardavėme - mes prisiimame atsakomybę už tai, kad Jūsų atostogos būtų puikios!

 

Į viršų Atgal