Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Apsilankykite Kalabrijoje - kalnų grandinių, įstabių paplūdimių ir istorija alsuojančių miestelių regione!

2019.07.22
Kalabrija
2019-09-05 / 2019-09-12
nuo 443 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Kalabrija yra pietinėje Italijos dalyje įsikūręs regionas, kaip ir visa Italija, žavintis įstabia gamta, maistu, poilsio ir pažintinėmis galimybėmis. Vakarinius regiono krantus „glosto“ Tirėnų jūra, o rytinius – Jonijos. Nuo gražiosios Sicilijos Kalabriją skiria tik Mesinos sąsiauris.

Kelionė į Kalabriją dovanos nepamirštamas atostogų akimirkas – lepinsitės saule, jūra, ragausite gardžiausius italų virtuvės šedevrus, grožėsitės kalnuotomis regiono vietovėmis ir įstabiais peizažais bei galėsite susipažinti su unikalia čia stūksančių kalnų grandinių fauna ir flora. Tad nieko nelaukite, kraukitės lagaminus ir traukite susipažinti su vienu įspūdingiausių Italijos regionų!

HOTEL COSTA JONICA

Nedidelis, jaukus viešbutis „Costa Jonica“ įsikūręs gražiame Kalabrijos rajone - Sellia-Marina, šalia Katancaro, ant nuostabios Jonijos jūros kranto. Viešbučio vieta, supančios teritorijos grožis ir emocijos, kurias suteikia virtuvė, daro šį viešbutį idealia vieta Jūsų poilsiui. 

Galimi maitinimo tipai: pusryčiai; pusryčiai ir vakarienė+; pusryčiai, pietūs ir vakarienė+.

Kelionės data: 2019.09.05 - 2019.09.12

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Lamezia Terme - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "TezTour" atstovo Italijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais;
 • Visi oro uosto mokesčiai.

 

Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Classic room, su pusryčiais, kaina asmeniui nuo
  443 €

Ką aplankyti Kalabrijoje?

Atostogos Kalabrijoje suteiks plačias galimybes leisti laiką taip, kaip trokštate. Jei mėgstate pasyvų poilsį ir norite visą atostogų laiką skirti relaksacijai paplūdimiuose – puiku! Tiesa, paplūdimiai regione gana skirtingi – uolėtus krantus keičia šilkinio smėlio paplūdimiai, yra daug galimybių atrasti nuošalesnius, mažiau turistų srautų sulaukiančius paplūdimius. Siekiantys kuo daugiau pamatyti turėtų pakeliauti po regioną ir susipažinti su autentiškais miesteliais, jų istorija, atrasti laukinės gamtos kampelių, aplankyti regiono lankytinas vietas. O kur dar nardymas ir galybė kitų vandens pramogų! Taip, Kalabrija poilsiautojams nešykšti pasiūlymų.

Ilsėdamiesi Kalabrijoje aplankykite Praja a Marė kurortinį miestelį, įsitaisiusį visai priešais Dino salą,  kurią taip pat rekomenduotume aplankyti. Šioje saloje turėsite progą pamatyti tris įstabias jūrų olas.

Apžiūrėkite Redžio Kalabrijos katedrą, kadaise gerokai apgriautą, bet vėliau atstatytą ir šiandien žavinčią gotikos bei romaninio stiliaus samplaikos elementais.

Kasteloje stūkso Aragonesės pilis, kuriai taip pat verta skirti savo laiko. Nors smalsuolius žavi istorinės ekspozicijos šios tvirtovės viduje, tačiau bene daugiausia liaupsių sulaukia nuo pilies viršaus atsveriantys kerintys vaizdai.

Leisdami laiką Kalabrijos regione skirkite dieną Polino nacionaliniam parkui, kuriame lankytojus pasitinka daugybė retų gyvūnų bei augalų rūšių. Istorijos gerbėjus sužavės platus archeologinių ir paleontologinių vietų spektras, senovėje čia stūksojusių vienuolynų, pilių, šventyklų liekanos.

Viešėdami Kalabrijos regione nuvykite iki Nacionalinio Didžiosios Graikijos muziejaus. Įspūdingose ekspozicijose puikuojasi kelis šimtmečius reprezentuojantys eksponatai. Čia turėsite galimybę apžiūrėti labai vertingas bronzines skulptūras, Jonijos jūroje praleidusias net pustrečio tūkstančio metų!

Amantėjos miestas – jame gausite progą išvysti bizantiečių pastatytą tvirtovę, prie kurios vėliau savo rankas pridėjo ir arabai. Šiame mieste yra ir daugiau dėmesio vertų lankytinų objektų, pavyzdžiui, Mirabeli rūmai ar Šv. Bernardino bažnyčia.

Kalabrijos perlu vadinama Tropėja yra nedidelis miestelis, bet nepaprastai jaukus ir žavingas, išsaugojęs viduramžius menantį centrą, turintis kerinčią katedrą bei uolos papėdėje tįstantį nuostabų smėlio paplūdimį.

Aplankykite Vatikano iškyšulį, vieną gražiausių Italijos paplūdimių ir vieną iš šimto gražiausių viso pasaulio paplūdimių.

Kalbant apie Kalabriją verta paminėti įspūdingiausius regiono kurortus. Pavyzdžiui, Soveratas, kuriame palanki geografinė padėtis lemia itin palankius poilsiui orus visus metus. Nenuostabu, kad kurorte turizmo infrastruktūra pavydėtinai išplėtota, tad atostogaudami čia turėsite plačias aktyvaus ir pasyvaus poilsio galimybes. Vasaromis Soverate vyksta daug švenčių, kitų šaunių renginių.

Montepaone Lido – dar vienas kurortas, masinantis tiek aktyvaus, tiek ramaus poilsio gerbėjus. Puikūs paplūdimiai, daug apgyvendinimo įstaigų, malonus klimatas ir pramogų galimybės – šiame kurorte atostogos įsimins ilgam ir paliks geriausius įspūdžius.

Apskritai, Kalabrijos kurortų sąrašas labai solidus ir kiekviename iš jų atrasite šį tą stebuklingo ir puikias galimybes kokybiškai pailsėti. Rinkitės Caminia di Staletti, Pico Kalabrą, Copanello ir kitus kurortinius miestelius.

 

Praktinė informacija

 • Kalabrijoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, dovanojantis regionui karštas vasaras ir malonias, šiltas žiemas. Čia retai kada termometro stulpeliai nukrenta žemiau 5 laipsnių ribos. Vasaros sezonas Kalabrijoje startuoja birželio mėnesį ir tęsiasi iki rugsėjo vidurio. Lapkritį–sausį regione iškrenta didžiausias kritulių kiekis, o liepą ir rugpjūtį yra mažiausia tikimybė sulaukti kritulių.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]