Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Atostogauk Sardinijoje - pasakiškų paplūdimių ir laukinių kraštovaizdžių saloje!

2019.07.22
Sardinija
2019-09-25 / 2019-10-02
nuo 510 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n pasirinktame viešbutyje

Sardinija – Italija be įprasto jai šurmulio ir lengvo chaoso. Čia Jūsų laukia pasakiški paplūdimiai ir laukinis kraštovaizdis. 

Sardinija – autonominis Italijos regionas. Iš šiaurės į pietus sala driekiasi apie tris šimtus kilometrų, todėl nuvažiuoti iš vienos salos pusės į kitą užtruks vos kelias valandas.

Viduržemio jūros supama Sardinijos sala yra raižoma ištisų kalnų grandinių, vietomis įsikūrusios nedidukės giraitės, būdingi subtropiniai krūmynai ir nemažai unikalių, nepaliestų gamtos plotų. Juos atrasti – tikras stebuklas.

Kelionė į Sardiniją – tai kelionė į salą, apie kurią sklando graži legenda. Anot jos, kadaise šioje saloje gyveno iš žvaigždžių nusileidę milžinai. Tad klaidžiodami po Sardiniją galite aptikti paslaptingas milžinų kapavietes, iš didžiulių akmenų luitų suręstus kūgio formos statinius, kurių tikroji paskirtis taip ir likusi neišaiškinta. Visgi žinoma, kad jiems – daugiau kaip keturi tūkstančiai metų...

NEW BARCAVELA

Nedidelis, šeimyninis viešbutis, įsikūręs viduryje parko, kuriame gausu augmenijos. Iš terasos atsiveria nuostabus vaizdas į pačią gražiausią Viduržemio jūros įlanką. Į smėlio paplūdimį veda 30 laiptelių. Netoliese įsikūręs nuotykių (laipynių) parkas „Parco Avventura Pula“. Pietvakarinėje Sardinijos dalyje, Santa Margarita di Pulos miestelyje, pušyne, apie 30 m iki paplūdimio. Apie 45 km iki salos sostinės – Kaljario miesto. Apie 45 km iki  Kaljario oro uosto.

 

Galimi maitinimo tipai: Pusryčiai, Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės data: 2019.09.25 - 2019.10.02

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Kaljaris - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "TezTour" atstovo Sardinijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu;
 • Visi oro uosto mokesčiai.

  Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys, kaina asmeniui nuo
  510 €

Ką aplankyti Sardinijoje?

Sardinija keliautojus pasitinka puikiu klimatu, idiliškais paplūdimiais, saloje nemažai stačių, uolėtų ir nuostabų kraštovaizdį kuriančių krantų bei įdomių lankytinų vietų.

Svečiuodamiesi Sardinijoje užsukite į Neptūno grotą, kurią rasite vakarinėje salos dalyje, netoliese Algero miesto. Šį stebuklą prieš kelis šimtmečius atrado vietos žvejai ir šiandien grota yra vienas gausiausiai lankomų objektų saloje. Kone keturis kilometrus besidriekiantys urvai sudaro ištisą sistemą, bet lankytojai turi galimybę apžiūrėti tik mažesnę dalį – kelis šimtus metrų. Bet nereikia nusiminti, nes Jums atviras įspūdingiausias grotos ruožas su ežerėliu ir daugybe stalaktitų ir stalagmitų. Į grotą patekti galima dviem būdais: pirma, atplaukti laiveliu, o antra, keliauti pėstute siauru uolos pakraštyje iškaltu takeliu.

Aplankykite Sardinijos sostinę Kaljarį, įkurtą dar finikiečių. Sostinėje pavaikštinėkite po istorinį senamiestį. Jei norite Kaljarį su nuostabia pakrante apžvelgti iš aukštai, pirmyn į Bastione di San Remy apžvalgos aikštelę. Senamiestyje apžiūrėkite dailią Santa Maria katedrą.

Kaljaryje skirkite laiko romėnų amfiteatrui, unikaliam tuo, jog yra iškaltas uoloje. Nors amfiteatras pastatytas II amžiuje, dar ir šiandien čia vyksta įvairūs koncertai.

Kaljaryje patiks ir pasyvaus poilsio mėgėjams, kurie nori atostogas leisti tingiai mėgaudamiesi paplūdimio malonumais. Traukite į Poetto paplūdimį, garsų dėl itin balto ir švelnaus smėlio. Sardinijoje driekiasi ir dar viena labai turistus masinanti pakrantė, vadinama Smaragdine dėl pakrantę skalaujančio smaragdo spalvos vandens. 
Augalų mylėtojai Kaljaryje gali užsukti į vieną garsiausių visos šalies mastu botanikos sodų ir pasigrožėti nuostabia augmenija.

Norintys išvysti Sardiniją garsinančius paslaptinguosius kūgio formos statinius, vadinamus nuragais, turėtų aplankyti Su Nuraxi – Baruminio apylinkėse įsikūrusią archeologinę vietovę, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Archeologijai ir istoriniam palikimui neabejingi turėtų užsukti į dar vieną archeologinę vietovę – Taroso – salos vakarinėje dalyje. Apžiūrėsite dar XII a. pr. m. e. iškilusio miesto liekanas. Kadaise čia gyvenusių romėnų paslaptis ir gyvenimo būdą vis dar saugo namų, pirčių, gatvių, šventyklų liekanos.

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – italų. Vietiniai gyventojai vartoja nemažai italų kalbos dialektų, yra galimybė susikalbėti angliškai, vokiškai, prancūziškai. Didelę dalį Sardinijos gyventojų sudaro etninė grupė sardai, turintys savitą sardų kalbą.
 • Nacionalinė valiuta – euras (EUR).
 • Sardinijoje vyrauja švelnus jūrinis klimatas, kone ištisus metus vietinius ir poilsiautojus lepina saulės spinduliai. Gegužė–spalis – turizmo sezonas Sardinijoje.
 • Ilsėdamiesi čia gegužės–birželio mėnesiais mėgausitės švelniu klimatu, šiuo laikotarpiu nebus didelių turistų srautų. Jei atvyksite čia liepos, ypač rugpjūčio mėnesiais, kai į Sardiniją atostogauti suguža patys italai, tai „lepinsitės“ gerokai šoktelėjusiomis kainomis, bus sunkiau rasti gyvenamąją vietą ir pan. Maža to, paskutinį vasaros mėnesį čia labai karšta. Žiemą Sardinijoje vyrauja apie 10–11 laipsnių, oras švelnus, malonus. Sausis ir vasariais – lietingiausi mėnesiai šioje saloje. O štai balandį Sardinija pati gražiausia, kuomet žiedais pasipuošia salos augmenija.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]