Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma: patogu, paprasta, greita

Automobilių nuomos paslaugos užtikrina visapusį komfortą ir kelionę bei viešnagę svečioje šalyje be rūpesčių. Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ siekia savo klientams aukščiausio lygio pavienių paslaugų, taip pat jų kompleksų – juk pirkti visas paslaugas iš „vienų rankų“ dažnu atveju yra ne tik patogiau, bet ir palankiau finansiniu požiūriu.
Pasirinkimas – visuomet sveikintinas dalykas. Tad sudarome savo klientams galimybę palyginti atskirų nuomos įmonių sąlygas, kainas ir pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka individualius poreikius ir finansines galimybes.

Apie „Avis“, „Hertz“ ir „Rentalcars“

Automobilių numos kompanija „Avis“ veikia daugiau kaip 100 šalių visame pasaulyje, o atstovybių skaičiuojama gerokai per keturis tūkstančius. „Avis“ Jums pasiūlys itin platų nuomojamų automobilių, besiskiriančių stiliumi, dydžiu, pasirinkimą. Visi automobiliai suskirstyti į penkiolika kategorijų: nuo A iki O pagal abėcėlę. A kategorijai priklausantys automobiliai yra maždaug pusmečio „senumo“ ir prieš kiekvieną nuomos sutarties pasirašymą praeina įprastus techninės apžiūros patikrinimus.

Automobiliai gali būti nuomojami be vairuotojo arba su vairuotoju. Kainos įvairiose šalyse gali skirtis.
Nuomojamų automobilių spektras labai platus, pavyzdžiui, „Mini Cooper“, „Škoda Fabia“, „Volkswagen Golf“, „Volkswagen Jetta“, „Mercedes-Benz, „Toyota C-FR HSD“ ir kt.

Automobilių nuomos kompanija „Hertz“ pasisako už savo klientų patogumą ir jų laiko taupymą, tad siūlo patogų automobilio rezervavimą internetu. Rezervuoti automobilį internetu labai paprasta, Jums tereikės užpildyti kelis informacijos laukus. Pirmiausia reikia įrašyti iš kur, kurią dieną ir kelintą valandą automobilį pageidausite paimti ir grąžinti. Taip pat reikės pažymėti vairuotojo amžių, koks jis bus paimant automobilį. Dar pasirinksite norimą nuomojamo automobilio tipą. Čia pat įvesite ir nuolaidos numerį, jei turite, o sistema jį pritaikys. Užtruksite vos minutę. Šalia rezervavimo kortelės svetainėje yra kortelė, kurioje įrašę patvirtinimo numerį ir savo pavardę galėsite peržiūrėti savo rezervaciją, ją pakeisti arba visai atšaukti.

Lietuvoje įmonės automobiliai skirstomi į keturias kategorijas:

 • „Gren Collection“ („Opel Astra CDTI SW);
 • Standartiniai automobiliai („Peugeot 208“ ir kiti panašūs, „Toyota Corolla“ ir kiti panašūs, „VW Passat“ ir daug kitų);
 • Universalai („VW Passat Wagon“ ir kt.);
 • Visureigiai ir mikroautobusai („Toyota Rav4“, „Opel Vivaro“ ir kt.).

Paslaugų kainos įvairiose šalyse gali skirtis.

Automobilių nuomos kompanija „Rentalcars“ savo veiklą pradėjo 2004 metais, o įkūrėjų komanda turėjo vieną tikslą – „pagerinti automobilių nuomos procesą.“ Praėjus vos keleriems metams nuo įkūrimo, įmonė per dieną padarydavo apie tūkstantį automobilių rezervacijų. Šiandien metinės rezervacijos gerokai viršija aštuonis milijonus, o nuomos vietos, išsidėsčiusios net 163 šalyse, viršija 53 000.
Automobilių nuomos kompanija „Rentalcars“ savo veiklos tikslu nurodo siekį, kad kiekvienas jų automobilį vairuojantis jaustųsi taip, lyg vairuotų savo automobilį.
„Rentalcars“ suteikia galimybę: rasti norimą automobilį už patrauklią kainą, palyginti alternatyvius pasiūlymus ir pasirinkti geriausią, pasirinksi norimą automobilį, papildomas pasaugas ir rezervuoti jį, padėti bet kuriame rezervacijos ar kelionės nuomotu automobiliu etape.
Įmonės svetainėje automobilio nuomos paieška užtruks iki minutės – viskas labai greita ir patogu klientui. Internetu galėsite lengvai valdyti savo rezervaciją.

Avis, Hertz ir Rentalcars: kodėl verta rinktis šias automobilių nuomos paslaugas?

„Keliautojų klubas“ didžiuojasi tuo, kad yra tokių pripažinimą pelniusių automobilių nuomos kompanijų partneris. Taip savo klientams užtikriname aukščiausio lygio automobilių nuomos paslaugas.

„Avis“, „Hertz“ ir „Rentalcars“ privalumai:

 • Labai patogi ir paprasta automobilio paieška;
 • Patogus automobilio paėmimas ir grąžinimas, galimybė paimti ir grąžinti kitoje vietoje;
 • Spartus išankstinės rezervacijos procesas;
 • Galimybė gauti automobilį už palyginti labai patrauklią kainą;
 • Visi nuomojami automobiliai yra nepriekaištingai švarūs;
 • Visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, garantuojantys saugią kelionę;
 • Automobiliai tvarkingi ir patogūs, tad garantuojamas komfortiškas vairavimas;
 • Nuomos biurus rasite daugelyje didžiųjų miestų;
 • Papildomos naudos verslo klientams.

Papildomos pastabos:

 • Kalbant apie „Avis“ ir „Hertz“ būtina paminėti, jog kompanijų 0 franšizės draudimas nebereikalauja įšaldyti 1 000–2 000 eurų ir mokėti už bet kokį įbrėžimą, paėmę pilną 0 franšizės draudimą būsite ramūs, nes kortelėje įšaldyti bus tik 100–200 eurų, o atsitikus įvykiai nereikės nerimauti: kaltas Jūs ar nekaltas, viską surašė ar ne viską. Nuostolių nepatirsite.
 • „Rentalcars“ – tik patikimų tarptautinių kompanijų automobilių pasirinkimas. Ši kompanija gali pasiūlyti labai konkurencingas kainas. Patarimas – neskubėkite pirkti „Rentalcars“ siūlomo draudimo dėl nulinės frančizės. Realybėje nuomojant automobilį reikia mokėti užstatą 1000–2000 Eur vietinei kompanijai, o „Rentalcars“ draudimas, atsitikus draudiminiam įvykiui, padengs Jūsų patirtas išlaidas, bet tik tada, jei pateiksite visus reikalingus dokumentus iš policijos ir t.t.
 • „Rentalcars“ santykinai gali pasiūlyti geresnes kainas nei aukščiau nurodytos automobilių nuomos kompanijos.
 • „Rentalcars“ taiko kiek didokas papildomų paslaugų, pavyzdžiui, GPS įrangos, automobilinės vaiko kėdutės, antro vairuotojo ir kt., kainas.
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]