Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Ilsėkitės nuostabaus kraštovaizdžio ir sodraus kolorito saloje - Korfu!

2019.07.22
Korfu
2019-09-23 / 2019-09-30
nuo 409 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Korfu pasitinka su idiliškais paplūdimiais ir neapsakomo grožio įlankėlėmis, kvapą gniaužiančiu sodrios žalumos ir žydro vandens kontrastu bei gyvenimo tempu, kuriame nėra vietos skubėjimui.

Ar žinote, kad daugeliui Korfu pavadinimu žinoma sala lietuviškai turėtų būti vadinama graikišku savo pavadinimu Kerkyra? Pastarasis yra susijęs su dviem simboliais: jūrų dievu Poseidonu ir upe Asopos bei apipintas nuostabia legenda. Anot mitologijos, jūrų dievas Poseidonas pamilo Asopos dukterį Korkyrą, ją pagrobė ir atsigabeno į šią salą. 

Visgi Korfu pavadinimas daugeliui geriau žinomas ir gerokai populiaresnis. Ši sala Jonijos jūroje priklauso Graikijai ir yra antroji pagal dydį šioje jūroje.

Kelionė į Korfu – tai kelionė į nuostabaus kraštovaizdžio ir sodraus kolorito salą, kurioje, be įstabios gamtos, nustebins architektūrinių paminklų gausa, malonūs vietiniai gyventojai ir labai jauki salos aura.

Popi Star

Viešbutis įsikūręs vos už 100 metrų iki Guvijos miestelio centro. 150 m iki žvyro paplūdimio, 8 km iki oro uosto.

 • Galimi maitinimo tipai: pusryčiai. 

  Kelionės data: 2019.09.23 - 2019.09.30

  Į kainą įskaičiuota: 

  • Skrydis Vilnius - Korfu - Vilnius;
  • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
  • "Novaturo" atstovo Korfu saloje paslaugos;
  • 7 naktys viešbutyje;
  • Visi oro uosto mokesčiai.

  Į kainą neįskaičiuota: 

  • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
  • Kurorto mokesčiai

 

 

 

 
 • x2
  Promo kambarys su pusryčiais, kaina asmeniui nuo
  409 €

Ką aplankyti Korfu?

Korfu renkasi įvairaus amžiaus asmenys, turintys skirtingų poreikių ir kelionės lūkesčių. Sala gali pasiūlyti begalę įvairių paplūdimių ir lankytinų vietų.
Nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje apsistosite, skirkite laiko kelionei į Korfu miestą, kurio senamiestis jaukiai įsitaisęs prie pat Adrijos jūros. Senamiestyje salos svečių akis traukia net 37 bažnyčios! Visos savitos, įspūdingos, grakščios. O geriausia tai, kad jos įsitaisiusios viena nuo kitos netoliese, todėl galėsite nuo vienos iki kitos keliauti pėstute neilgus atstumus. Vaikštinėdami senamiesčio gatvelėmis apsilankykite vietos restoranėliuose, pasigėrėkite tobula renesanso, puošniojo baroko ir klasicizmo stilių samplaika. Į lankytinų objektų sąrašą Korfu mieste įtraukite bizantiško stiliaus Senąją tvirtovę, Esplanade aikštę, Azijos meno muziejų, Archeologijos muziejų, Bizantijos muziejų.

Visai netoli nuo Korfu miesto, maždaug už dešimties kilometrų, įsikūręs tradicinis kaimelis Kynopiastes, turtingas XVII amžių menančiais vienuolynais, senais dvarais bei marmuro bažnyčiomis. Tikrai yra į ką akis paganyti. Miesto centrinėje aikštėje – nepaprasto grožio Mergelei Marijai skirta bažnyčia.

Saloje nepraleiskite progos pamatyti 609 m aukštyje uolos viršukalnėje didingai stūksančios Angelokastro pilies, menančios Bizantijos laikus. Čia verta apžiūrėti ir bažnyčias. Viena jų – išskirtinė, esanti urve.

Aplankykite Nymphes sodą, milžinišką ir nepaprastai gražų. Toks pavadinimas jam duotas ne veltui – legenda byloja, jog anuomet po šio sodo krioklių srovėmis prausdavosi nimfos!

Keliaujantieji su vaikais ar tiesiog mėgstantys vandens pramogas turėtų apsilankyti Aqualand vandens parke, užimančiame gerokai daugiau kaip septynias dešimtis tūkstančių kvadratinių metrų.

Svečiuodamiesi Korfu galite lipti į keltą ir pasiekti Albanijos krantus. Tiesa, šiuo atveju bus reikalingas pasas, tapatybės kortelės neužteks.

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba Korfu saloje – graikų. Daug vietinių, o ypač tų, kurie dirba turizmo sektoriuje, kalba angliškai, taip pat kai kur susikalbėsite itališkai, vokiškai ir prancūziškai.
 • Nacionalinė valiuta – euras (EUR).
 • Korfu – viena geidžiamiausių vasaros kelionių krypčių Europoje. Vasaros čia karštos ir sausos, trunka nuo balandžio iki rugsėjo. Temperatūros stulpeliai šiltuoju metų laiku siekia apie 30 laipsnių šilumos. Liepa ir rugpjūtis yra karščiausi mėnesiai. Rudenį vyrauja kiek vėsesni, bet puikiai tinkantys karščio netoleruojantiems orai – apie 20 laipsnių šilumos, mažai kritulių. Žiema saloje prasideda gruodį ir tęsiasi iki kovo. Šiuo laikotarpiu vyrauja apie 15 laipsnių dienomis siekianti temperatūra, taip pat nemaža drėgmė.
 • Jei į Korfu atvyksite rudenį, tiesiog jusite tvyrantį vynuogių kvapą saloje. Tai – derliaus metas.
 • Jei po salą nuspręsite keliauti autobusais, verta žinoti, kad jie yra dvejopi: vieni kursuoja miestuose ir apylinkėse, kiti – veža į kaimus. Visgi labai daug gražių salos vietų autobusais nepasieksite. Išeitis – motorolerio arba automobilio nuoma. Tai idealus būdas keliauti nepriklausomai ir pažinti salą. Dar viena transporto priemonė – laivas. Pastaroji bus geriausias pasirinkimas  norintiems susipažinti su salos pakrantėmis. Išsinuomokite laivą ir leiskitės į nuostabių atradimų kelionę.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]