Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Išsirinkite, kur atostogausite žiemą jau dabar! Tenerifė, Hurgada, Šarm aš Šeichas su išankstinių pirkimų privalumais!

2019.04.02
Šarm aš Šeichas, Hurgada, Tenerifė
2019-10-01 / 2020-05-01
nuo 319 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + viešbutis

2019 – 2020 M. ŽIEMOS POILSINIŲ KELIONIŲ IŠANKSTINIŲ PARDAVIMŲ PRIVALUMAI:

  • Pradinė įmoka - 50 EUR.
  • Mažiausios kainos garantija.
  • Auksinė galimybė keisti kelionę.

ŠARM AŠ ŠEICHAS

Išvykimų laikotarpis: 2019 10 02 - 2020 04 29

Galimi išvykimai: 4,5,6,7,8,10,11 ir 14 nakvynių.

HURGADA

Išvykimų laikotarpis: 2019 10 01 - 2020 04 30

Galimi išvykimai: 5,6,7,9,11,12 ir 14 nakvynių.

TENERIFĖ

Išvykimų laikotarpis: 2019 10 18 - 2020 04 24

Skrydžiai vykdomi kartą per savaitę. Galimi išvykimai: 7 arba 14 naktų.

Nardytojų rojumi pramintas Šarm aš Šeichas siūlo galybę pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams.

Šarm aš Šeichas neabejotinai yra viena populiariausių krypčių, kai atostogoms pasirenkamas saulėtasis Egiptas. Dėl puikaus klimato poilsiautojų kurorte nestokojama ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Šarm aš Šeicho krantus skalauja Raudonoji jūra, o Sinajaus pusiasalio pietuose besidriekiantis kurortas masina plačiu pramogų spektru.

Kelionė į Šarm aš Šeichą bus puikus pasirinkimas įvairių poreikių turintiems keliautojams. Šeimos su vaikais čia atras pasyvaus, ramaus poilsio galimybių, puikių paplūdimių, o viešbučiuose siūloma pramogų vaikams gausa neleis nuobodžiauti mažiesiems keliautojams. Pažintinių tikslų turintys poilsiautojai gali traukti apžiūrėti netoli kurorto ar kiek labiau nutolusius lankytinus objektus. Pramogų gerbėjų laukia didžiulė diskotekų, klubų ir aktyvių veiklų pasiūla.

Kelionė į Šarm aš Šeichą – puikus sprendimas, ypač šaltuoju metų laiku. Čia Jus pasitiks idealiai išvystyta turizmo infrastruktūra, platus gerai vertinamų viešbučių pasirinkimas, saulė, jūra ir pramogos.


Hurgada – jaunas, bet populiarumo nestokojantis kurortas. Čia Jūsų laukia nepaprastas povandeninis pasaulis, pramogos vandenyje bei dykumoje. 

Keliaujantiems lietuviams Hurgados pavadinimas daugiau ar mažiau yra girdėtas, o nemažai daliai mėgstančių poilsį šiltuosiuose kraštuose šis kurortas asocijuojasi su išsvajotomis atostogomis. Hurgada yra didžiausias Egipto turizmo centras šalia Raudonosios jūros, tad nenuostabu, kad sulaukia itin didelių turistų srautų.

Miesto istorija prasidėjo nuo mažo žvejų kaimelio. Tik 1978 metais ekonominės reformos suponavo, kad arabų, europiečių ir amerikiečių investuotojai Hurgadą pavertė pagrindiniu Raudonosios jūros kurortu Egipte.

Kelionė į Hurgadą – dažno svajonė, ypač šaltuoju metų laiku. Čia Jus pasitiks puikiai išvystyta pramogų bei laisvalaikio infrastruktūra, išpuoselėtos pakrantės ir kaip tik atostogoms „subalansuotas“ oras.

Tenerifėje pasitiks ne tik tobulos sąlygos atostogoms, bet ir kerintis Teidės ugnikalnis. 

Tenerifė – vulkaninė sala, priklausanti Ispanijai ir įsikūrusi netoli Afrikos salų bei plotu esanti didžiausia iš visų Kanarų salų. Tenerifės reljefą daugiausia sudaro salą juosiantys kalnai, o salos centre – vienas didžiausių ugnikalnių pasaulyje – Teidės ugnikalnis. 20 kilometrų skersmens ir kone keturių kilometrų aukščio vulkanas atrodo itin įspūdingai ir reprezentuoja Tenerifę. Centrinis kalnų masyvas salą dalija į dvi klimato sąlygomis ir gamtovaizdžiu skirtingas dalis. Turistai labiau pamėgę pietinę dalį dėl nuolat šviečiančios saulės ir malonios šilumos.

Kelionę į Tenerifę kasmet pasirenka apie penkis milijonus keliautojų.

Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]