Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Keliaukite į Albaniją, kuri dovanos Jums solidų įspūdžių ir patirčių bagažą!

2019.07.22
Duresis
2019-08-23 / 2019-08-30
nuo 479 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Įsispraudusi tarp dviejų jūrų Albanija pavergia autentiškumu ir pasakiškais kurortais.

Pietrytinėje Europos dalyje plytinti Albanijos valstybė turi kelias kaimynes, su kuriomis ribojasi sausumos sienomis, taip pat šalies krantus skalauja Adrijos bei Jonijos jūros. Bene labiausiai ši šalis nustebins kontrastais: kalnų ir jūros tandemas, prabangos ir paprastumo samplaika.

Kalnuotoje Albanijoje, be įstabių ir kontrastingų reljefų, keliautojų laukia pasakiško grožio paplūdimiai, skalaujami Jonijos jūros bangų. Bet nereikėtų daryti skubotų išvadų, jog Albaniją pamils tik kalnų ir pasyvaus poilsio paplūdimyje gerbėjai. Toli gražu! Ši šalis it magnetas traukia visus, kurie neabejingi istorijai – Osmanų laikus menantys miestai bei galybė kitų istorinių vietų sužavi ir pavergia. O kur dar vietinių kaimeliai, alsuojantys autentika, senosiomis tradicijomis ir tobulai reprezentuojantys tai, kad išsaugota ir puoselėjama.

Kelionė į Albaniją dovanos solidų įspūdžių ir patirčių bagažą. Čia mėgaukitės nepaprastai gražia gamta, istorinių vietų paslaptingumu, grožėkitės pilimis bei tvirtovėmis, lankykite muziejus, senąsias bažnyčias ir paragaukite unikalių albanų virtuvės šedevrų!

Perandor

Viešbutis atidarytas 2015 m., renovuotas 2018 m. Įsikūręs 10 m iki puikaus smėlio paplūdimio, 50 m iki autobusų stotelės, 4 km iki kurorto centro. 

Galimi maitinimo tipai: pusryčiai; viskas įskaičiuota.

Kelionės data: 2019.08.23 - 2019.08.30

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Tirana - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "Novaturo" atstovo Albanijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu;
 • Visi oro uosto mokesčiai.

 

Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Superior Side Sea View tipo kambarys su pusryčiais, kaina asmeniui nuo
  479 €

Ką aplankyti Albanijoje?

Albanijoje Jūsų laukia muziejai, tvirtovės, istorinės vietovės, autentiški miesteliai ir, žinoma, neapsakomo grožio paplūdimiai kokybiškam poilsiui.

Saranda – garsiausias ir populiariausias kurortas šalyje. Neabejokite, užsuksite į Sarandą – pamilsite visą Albaniją. Pietinėje šalies dalyje prie Jonijos jūros prisišliejęs kurortas yra priešais Korfu salą. Šiame įstabiame paplūdimyje gausu užkandinių, kavinių, barų, parduotuvių, platus pramogų spektras. Vyrauja žvyro paplūdimiai.

Himare – dar vienas įstabus kurortas, įsitaisęs kalnų glėbyje. Čia patiks tiems, kam prioritetas – smėlio paplūdimiai. Švelnus smėlis, skaidrus jūros vanduo, platus vandens pramogų pasirinkimas yra šio kurorto vizitinė kortelė. Jei svečiuositės Himare kurorte, nepraleiskite progos aplankyti netoli esančios Osmanų tvirtovės, kurios sunku nepastebėti – stūkso aukštai ant kalvos. Ramybe alsuojantis kurortas bus idealus pasirinkimas tiems, kas prioritetą teikia ramiam poilsiui, pavyzdžiui, šeimos su vaikais.

Ramiam poilsiu idealiai tiks ir Ksamil kurortas – žavingas, jaukus, įsikūręs netoli sienos su Graikija. Nors kurortas nedidelis, bet turizmo infrastruktūra išvystyta pavydėtinai, čia Jūsų laukia švelnaus smėlio paplūdimiai, jaukūs vakarai kavinukėse, dangaus mėlio jūros vanduo, įstabi atmosfera ir be galo draugiški vietiniai gyventojai.

Dhermi – itin švaraus smėlio kurortas, kai kur paįvairintas akmenuotais ruožais. Čia labai gerai išvystytas apgyvendinimo sektorius, laukia prabangūs apartamentai viešbučiuose, šiame kurorte galėsite išmėginti platų vandens ir ne tik pramogų spektrą.

Svečiuodamiesi Albanijoje aplankykite šios šalies ir Makedonijos teritorijoje telkšantį Ohrido ežerą, giliausią Balkanuose. Pats ežeras ir jo pakrantės yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą.

Albanijos sostinė Tirana – miestas, kuriam verta skirti bent pusdienį, viešint šioje šalyje. Čia turėsite progą užsukti į muziejus, katedrą, pasižvalgyti po aikštes, skirkite laiko ir botanikos sodui, zoologijos sodui ir kt.

Beratis – vienas lankomiausių miestų Albanijoje, į kurį masina reikšmingas Osmanų imperijos architektūrinis palikimas. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas miestas yra be galo gražus, unikalus ir pelnytai turintis miesto-muziejaus statusą. Lankytinų objektų gausa masina tuos, kurie keliauja pažintiniais tikslais.

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – albanų.
 • Nacionalinė valiuta – Albanijos lekas (ALL). 1 ALL yra apie 0,01 Eur. Valiutos keitimas tikrai netaps problema – šalyje nemažai bankų ir valiutos keityklų, o populiariausias valiutas – eurus ir dolerius – galima išsikeisti net gatvėje.
 • Albanijoje vyraujantis klimatas gana skirtingas, nepaisant to, kad šalis nėra didelė. Pakrantės žemumoms būdingas Viduržemio jūros pakrančių klimatas, o aukštumose vyrauja žemyninis klimatas. Vasarą termometro stulpeliai vidutiniškai pasiekia apie 24 laipsnius šilumos, gali būti tvanku, o žiemos taip pat nėra šaltos – vyrauja apie 7 laipsnių temperatūra, klimatui būdingas švelnumas. Palankiausias metas kelionei į Albanija – balandis–birželis ir rugsėjis–spalis. Šiuo metu džiugins maloni šiluma, bet nebus per karšta ar šalta.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]