Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Keliaukite į Tunisą - nepaprastą atradimų ir pažinimo šalį, kurioje apstu spalvų, kvapų, šilumos, pramogų

2019.07.22
Monastyras
2019-09-06 / 2019-09-13
nuo 529 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + viskas įskaičiuota

Tunisas – Afrikos šalis, kurioje Jus sups svaiginantis peizažas, smalsumą žadins spalvų turtingi vietinių dirbiniai, o nosį kutens galybės prieskonių, nugulusių prekystalius, kvapas.

Įspūdingasis Tunisas įsikūręs šiaurinėje Afrikos dalyje, šalies pakrantę skalauja Viduržemio jūros bangos. Šiandien į Tunisą keliaujančius turistus galima suskirstyti į dvi dideles grupes: vieni jų keliauja siekdami pasimėgauti puikiais orais, šiltu jūros vandeniu, o štai kitus atgena smalsumas, noras išvysti archeologinius stebuklus, saugomus šios šalies. Bene įspūdingiausias archeologijos atradimas čia – Kartaginos imperijos likučiai.

Kelionė į Tunisą – tai kelionė į nepaprastą atradimų ir pažinimo šalį, kurioje apstu spalvų, kvapų, šilumos, pramogų...

Club Rosa Rivage

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, šalia smėlio paplūdimio. Siūlo įvairias pramogas, tokias kaip krepšinis, tinklinis, smiginis, vandensvydis ir t.t.

Kelionės data: 2019.09.06 - 13 d.

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Enfida - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "Novaturas" atstovo Tunise paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su viskas įskaičiuota;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys, kaina asmeniui nuo
  529 €

Ką aplankyti Tunise?

Poilsiaujantiems Tunise visada rekomenduojama leistis į ekskursiją po Sacharos dykumą – vieną reikšmingiausių šalį reprezentuojančių simbolių ir vieną lankomiausių objektų Tunise.

Aplankykite Kartaginą – senovės finikiečių įkurtą miestą, kuriame šiandien smalsius keliautojus pasitinka griuvėsiai ir liekanos: akveduko, Romos laikų bazilikos, penkiasdešimt tūkstančių žiūrovų talpinusio Romos amfiteatro, turkų bei ispanų ręstų tvirtovių. Dar 146 metais prieš Kristų kartaginiečių pastatytą miestą visiškai nuniokojo romėnai. Negana to, dar ir sluoksnį druskos užbėrė, kad čia niekada niekas neaugtų ir negyventų. Bet likimas lėmė taip, kad vos po šimtmečio patys romėnai ant buvusio miesto griuvėsių pastatė savo miestą, todėl nenustebkite, kad kone viskas, ką mena dabartiniai griuvėsiai bei liekanos, yra statyta ne pačių kartaginiečių, o romėnų. Gatvės yra tas miesto elementas, kuris geriausiai primena Kartaginos epochą.

Tunise turėsite progą pamatyti vieną iš geriausiai išsilaikiusių senovės amfiteatrų pasaulyje. El Džemo amfiteatras, statytas 240 m. pr. Kr., kadaise talpino net daugiau kaip tris dešimtis tūkstančių žmonių.

Besidomintiems istorija, archeologija patiks Dugos mieste, kuriame gana gerai išsilaikęs antikinis palikimas. Šiame, UNESCO saugomame mieste, apžiūrėkite romėnų teatrą, jų pirtis bei gyvenamuosius namus, finikiečių mauzoliejų ir daug kitų įspūdingų objektų, skleidžiančių ypatingą aurą.

Aplankykite Matmatą – vietovę, kur iki šių dienų gyvena berberai, įsikūrę urvuose.

Kelionė į Tunisą tai drauge yra proga pamatyti El Džerido druskos ežerą, kurio pakrantėse susitelkę didžiuliai druskos klodai. Tiesa, sausuoju periodu ežero neišvysite – jis tiesiog išdžiūna.

 

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – arabų, bet daugelis gyventojų kalba prancūziškai, galima susišnekėti ir anglų bei vokiečių kalbomis.
 • Nacionalinė valiuta – Tuniso dinaras (TND). 1 euras atitinka 2,98 TND (skaičiai šiek tiek gali skirtis, priklausomai nuo atitinkamu momentu galiojančio valiutų kurso).
 • Tunise vyrauja Viduržemio jūros klimatas, dovanojantis karštas vasaras, o artėjant link pietų, link Sacharos, klimatas tik dar labiau karštėja. Šiaurinėje šalies dalyje žiemomis kiek vėsiau, termometro stulpeliai vidutiniškai rodo apie 10–12 laipsnių šilumos.
 • Kelionei į Tunisą rinkitės pavasario antrąją pusę, kuomet jau šilta, bet ne per karšta, o vanduo puikiai tiks maudynėms. Negana to, šiuo metu laukuose žaižaruoja žydinčios aguonos (šiaurinėje šalies dalyje) ir Tunisas būna labai gražus. Žinoma, galite keliauti ir vasarą, bet tik tokiu atveju, jei nesate jautrus karščiui, nes liepą ir rugpjūtį čia ypač alina karštis. Rugsėjis–spalis taip pat labai tiks kelionei į Tunisą, kai karštis jau atslūgęs, turistų srautai sumažėję.
 • Po Tunisą patogu keliauti vietinėmis oro linijomis, autobusais, traukiniais, pasinaudoti taksi paslaugomis arba išsinuomoti automobilį. Jei svečiuositės šalies sostinėje, tai po miestą bus patogu keliauti metro. Bene pigiausia – kelionė autobusu. O autobusai čia patogūs, turi kondicionierius, yra pakankamai greiti, važinėja kiekvieną dieną, tad susisiekti su didžiaisiais miestais iš kurorto, kuriame apsistosite, neturėtų būti sudėtinga.
 • Jei pabos pasyvus poilsis, lepinimasis saulės voniomis puikiuose Tuniso paplūdimiuose, Jūsų laukia platus aktyvaus poilsio spektras. Pavyzdžiui, žygis į kalnus leis išbandyti ištvermę po uolėtus kalnus keliaujant pėsčiomis. O gal kelionė po dykumą? Tikrai ne kiekvienoje šalyje galite patirti tokią atrakciją. Leiskitės į ekskursiją po Sacharą ant kupranugario. Nardymas – Viduržemio jūra yra viena tobuliausių vietų pamatyti povandeninio pasaulio stebuklus.
 • Negerkite vandens iš krano, jį įsigykite buteliuose parduotuvėje. Nevalgykite neplautų vaisių bei daržovių, taip pat patys jų neplaukite vandeniu iš krano.
 • Jei esate ne viešbučio, paplūdimio teritorijoje, apsirenkite santūriau – neturi matytis apnuogintų pečių, iškirpčių.
 • Jei planuojate kelionę į Tunisą, vizos nereikės (svarbu, kad šalyje nebūtumėte ilgiau nei 90 dienų).
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]