Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Kelionės

Kelionės: kaip pasirinkti?

Kiekviena kelionė, priklausomai nuo to, į kurią šalį keliaujama, dovanoja skirtingos patirties ir įspūdžių. Kelionės pasirenkamos vertinant kelis kriterijus. Vienas esminių, žinoma, yra kaina – vieniems finansinės galimybės atveria visus kelius, o kitiems – neretai apriboja pasirinkimus. Jūsų kelionės laikas taip pat gali sumažinti alternatyvų skaičių, ypač į egzotines šalis, kuriose vyrauja lietingieji, karštieji sezonai. Kelionės trukmė – taip pat turi įtakos sprendimui. Jei turite kelionei tik kelias dienas, neverta svarstyti galimybės keliauti į egzotiškas šalis, nes tam optimalus kelionės terminas yra apie 10–14 dienų. Keliaudami kelioms dienoms rinkitės savaitgalio keliones – puikiai tinka kelionės į kokios nors šalies sostines ar didesnius miestus. Na, ir, žinoma, kelionės tikslai turi labai didelės įtakos pasirinkimui, t. y. ką norite pamatyti, kas domina. Pavyzdžiui:

  • Kelionės į Ispaniją metu turėsite progą mėgautis pasakiškų paplūdimių malonumais, atostogoms subalansuotu oru, kultūriniais renginiais. Ši kelionės kryptis tiks ir tiems, kurie trokšta patirti, ką reiškia kopti į kalnus, ugnikalnį. Ispanija – puiki kelionės kryptis skonio gurmanams, neabejingiems legendiniams festivaliams, vandens pramogoms.
  • Kelionės į Portugaliją metu mėgausitės pasakiškais paplūdimiais, nuostabiu oru, mėgausitės portugalų kultūra ir įsiliesite į jų gyvenimo būdą. Portugalijoje aplankykite muziejus, vienuolynus, plaukite kruizu upe, paragaukite tikrojo portveino.
  • Kelionės į Italiją metu pasinersite į nuostabią pažintį su gamtiniu, kultūriniu ir istoriniu požiūriu labai turtinga šalimi. Italija – idealus kelionės pasirinkimas, jei dievinate gerą maistą, esate neabejingas madai, mėgstate lepintis saule paplūdimiuose, kopti į kalnus, mėgautis vandens pramogomis ir kt.
  • Kelionės į Prancūziją metu aplankysite tokius žymius objektus kaip Eifelio bokštas, Triumfo arka, Luvras ir kt. Kelionės į Prancūziją idealiai tinka negalintiems atsispirti prancūzų virtuvei, madai, idiliškiems paplūdimiams, kokius keliautojams dovanoja Nica, taip pat besidomintiems menu, architektūra, vynu, kvepalais ir kt.
  • Kelionės į Skandinavijos šalis (Švediją, Norvegiją, Suomiją) metu turėsite progą pamatyti nuostabių gamtos kampelių. Kelionės į šias šalis labai tiks, jei jūsų kelionės tikslas nėra tingus lepinimasis saule paplūdimiuose. Skandinavijos šalys paprastai karščiais nelepina, tad čia keliaujama daugiausia kultūriniais tikslais, siekiu pažinti laukinę gamtą, troškimu pamatyti tokius gamtos kuriamus stebuklus kaip įstabūs Norvegijos fiordai ir pan.
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]