Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje
Visi pasiūlymai

Kelionių idėjos

Dažnai kalbėdami apie pomėgius paminime žodį „keliauti“. Kuris gi iš mūsų nenori pamatyti, kokius nuostabius peizažus slepia svečios šalys, kokie objektai atspindi gilią ir turtingą jų istoriją, kaip į dangų stiebiasi didingi kalnai ar horizonte pranyksta smaragdinio vandens telkiniai... Kelionės reiškia pažinimą, atradimus, poilsį, naujus draugus, įspūdžius, teigiamas emocijas. Kartais planuodami kelionę turime savo idėją, o kartais jų pristingame, todėl verta į pagalbą pasitelkti specialistus. Kruopščiai sudarytos kelionių idėjos – garantas, kad turėsite tobulas atostogas, puikiai subalansuotą poilsio ir atradimų laiką, pamatysite labiausiai dėmesio vertus objektus, patirsite daugiausia įspūdžių ir pamilsite keliavimą dar labiau.

Kelionių pasiūlymai

Kelionių idėjos: pasirinkimas ir kodėl verta pasinaudoti

Dalis keliautojų visuomet tiksliai žino, kur nori keliauti, kodėl renkasi būtent tą kryptį, ką nori aplankyti, pamatyti ir sužinoti. Bet yra didelė dalis keliautojų, kurie neturi detalaus savo kelionės plano. Pavyzdžiui, Jūs žinote, kad norit aplankyti Italiją, bet kokius miestus ir kokius objektus – neapsisprendžiate. Tokiu atveju kelionių idėjos bus šios problemos sprendimas. Detalios kelionių programos leis įvertinti, kiek konkreti kryptis atitinka Jūsų lūkesčius, poreikius ir norus. Kitas puikus aspektas, kodėl verta pasirinkti sudarytą kelionės programą – viskas suplanuota ir subalansuota tobuloms atostogoms, todėl Jūs „atleidžiami“ nuo daugybės rūpesčių ir galite mėgautis atostogų laukimu ir puikiu laiku keliaujant.
Atsižvelgdami į skirtingus savo klientų poreikius, siūlome skirtingų tipų idėjas:

  • Pažintinių kelionių idėjos: Trokštate pažinti senųjų civilizacijų palikimą? Vilioja kerintis Marokas ir paslaptingieji jo miestai? Norite savo akimis pamatyti Norvegijos gamtos stebuklus? Masina elegantiškos ir nuostabios Prancūzijos pilys?
  • Poilsinių kelionių idėjos: Svajojate tingiai saulės spinduliais lepintis lietuvių pamėgtos Turkijos kurortuose? O gal vilioja Nicos prabanga Prancūzijoje? Ar itališka dvasia traukia į Siciliją? O gal masina tolimesni kraštai: Seišeliai, Maldyvai, kur grakščios palmės linksta link krištolo skaidrumo vandens, o kojos sminga į baltą ir be galo švelnų smėlį?
  • Egzotinių kelionių idėjos: Norite pamatyti spalvingąjį Tailandą ir pailsėti pasakiškose salose? Trokštate sužinoti, ką slepia senosios Kambodžos šventyklos? Svajojate pasitikti ir palydėti saulę egzotiškoje Balio saloje? Masina pamatyti džiunglių ir idiliškų paplūdimių tandemą Malaizijoje?
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]