Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Lėktuvo bilietai

Pigūs lėktuvų bilietai su „Keliautojų klubu“

Patogus skrydžių užsakymas ir pigūs lėktuvų bilietai yra du svarbūs aspektai, renkantis kelionių agentūrą ir pačią kelionės kryptį. „Keliautojų klubas“ užtikrina komfortišką skrydį už patrauklią kainą – patogi paieškos sistema leis per itin trumpą laiką rasti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

„Keliautojų klubas“ siekia didžiausio patogumo savo klientams, todėl skrydžių bilietų rezervavimo sistema orientuotą į spartą ir patogumą. Dabar pigūs bilietai į Jūsų trokštamą pasaulio šalį, miestą, kurortą prienami ir užsakomi labai greitai.

Išfiltruosite daugybę pasiūlymų pasirinkę norimus kriterijus.

Pigūs lėktuvų bilietai: kokios kryptys?

Pigūs lėktuvų bilietai – tiems, kurie nori už nedidelę kainą pamatyti gražiausius Europos ir kitų žemynų miestus, lankytinus objektus, istorines vietas, paragauti visame pasaulyje garsių tradicinių patiekalų, aplankyti įspūdingiausias meno galerijas ir pan.

 • Pigūs lėktuvų bilietai į Skandinavijos šalis vilioja tuos, kurie nori pamatyti kitokią kultūrą ir kvapą gniaužiančią gamtą. Čia keliaujantieji neturi poreikio tingiai ilsėtis paplūdimiuose ir mėgautis saulėtais orais, čia keliaujantieji nori patirti tikrąjį gamtos žavesį. Siūlome patrauklius skrydžių variantus į Oslą, pigūs lėktuvų bilietai į Bilundą labai populiarūs tarp šeimų su vaikais – šeimos traukia į garsųjį Danijos Legolendą. Taip pat populiarūs pigūs lėktuvų bilietai į Stokholmą, Švedijos jūrų uostą Geteborgą, Danijos sostinę Kopenhagą, Olesundą Norvegijoje ir kt.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Vokietiją masina besižavinčius vokiška tvarka, šalies istorija ir norinčius pamatyti garsiausius Vokietijos lankytinus objektus. Itin greit išgraibstomi pigūs lėktuvų bilietai į Berlyną, į Bremeną, į Kelną, į Frankfurtą, į Niurnbergą, Miuncheną.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Beniliukso šalis dažnai masina norinčius pažinti šias šalis – Belgiją, Nyderlandus ir Liuksemburgą – bei keliaujančius verslo reikalais. Populiariausi pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį, Eindhoveną, Amsterdamą.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Lenkiją populiarūs – kaimyninė šalis turtinga gražių miestų, ištaigingų viešbučių, didingų pilių, istorinių vietų ir kitų lankytinų objektų. Už patrauklią kainą dažnai siūlomi pigūs lėktuvų bilietai į Varšuvą, į Gdanską.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją masina romantikus, įsimylėjėlius, gurmanus, meno gerbėjus. Neabejotinai geidžiamiausi yra pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių, į Nicą.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją vilioja norinčius pamatyti šalies grožį, paragauti gardžių itališkos virtuvės patiekalų, pasimėgauti šiluma ir saule, pamatyti istorines vietas, taip pat į Italiją traukia ir neabejingi menui, madai. Populiariausi pigūs lėktuvų bilietai į Romą, mados gerbėjų dievinamą Milaną.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Ispaniją – ištroškusiems saulės, spalvų, taip pat keliaujantiems kultūriniais tikslais, neabejingiems ispanų virtuvei ir kt. Greitai išgraibstomi pigūs lėktuvų bilietai į Madridą, pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną, poilsiautojų dievinamą Tenerifę, Alikantę.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Didžiąją Britaniją vilioja ne tik norinčius aplankyti ten įsikūrusius artimuosius ir draugus, bet ir tuos, kurie žavisi airių, anglų kultūromis ir šioms šalims būdinga gamta. Populiariausi pigūs lėktuvų bilietai į Londoną, Liverpulį, Birmingemą, Dubliną.
 • Pigūs lėktuvų bilietai į Čekiją irgi populiarūs, bene labiausiai mėgiama kryptis – šalies sostinė Praha.

Kodėl verta pirkti lėktuvo bilietus per „Keliautojų klubą“?

Pigūs lėktuvo bilietai – kiekvieno keliautojo troškimas. Atsižvelgiame į klientų norus. Leistis į kelionę su „Keliautojų klubu“ paranku, nes:

 • Geriausi skrydžių pasiūlymai – matomiausioje svetainės vietoje, kad neliktų nepastebėti.
 • Lėktuvo bilietus itin viliojančia kaina rezervuosite greitai ir labai paprastai: pasirinkite išvykimo ir atvykimo miestus; kelionės pirmyn ir atgal datas; nurodykite, kiek keliaus suaugusiųjų, o kiek vaikų ir kūdikių; pažymėkite, kokia klase keliausite ir kokios aviakompanijos pageidaujate; pažymėkite, ar domina tik tiesioginiai skrydžiai ar visi; taip pat ar galima trijų dienų kelionės datos paklaida. Viskas – sistema išfiltruos geriausius pasiūlymus pagal Jūsų kriterijus.
 • „Keliautojų klubas“ daug dėmesio skiria partnerių pasirinkimui. Mūsų partneriai: kelionių organizatoriai „Novaturas“, „Tez Turas“, automobilių nuomos kompanijos „Avis“, „Hertz“, „Rentalcars“, automobilių saugojimo oro uostuose aikštelėmis besirūpinančios kompanijos „ADC Parking“ ir „UniPark“ – taip garantuojame, kad ne tik skrydis, bet ir Jūsų viešnagė kitoje šalyje bus sklandi.
 • Su „Keliautojų klubu“ – daug pigių skrydžių populiariausiomis kryptimis
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]