Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Markės regionas – turtingas kalvų saugomų miestelių, lankytinų objektų ir turintis pavydėtiną pajūrio ruožą pasakiškoms atostogoms!

2019.04.04
Markės regionas
2019-06-26 / 2019-07-03
nuo 504 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Italiją daugelis įvardija savo svajonių šalimi. Nenuostabu, čia ir be galo turtingas istorinis, architektūrinis palikimas, ir modernūs didmiesčiai, taip pat nestokojama rojaus kampelių nepamirštamam poilsiui prie jūros.

Markė yra centrinei Italijai priklausantis regionas, turintis priėjimą prie Adrijos jūros rytinėje dalyje. Įdomu tai, kas šis regionas keliautojams neretai vis praslysdavo pro akis, bet pastaruoju metu Markės regiono populiarumas smarkiai šoktelėjo aukštyn. Ir tai nestebina, nes kelionė į Markės regioną dovanos įstabius kalnų ir jūros sukurtus peizažus, jaukius kalnų miestelius, nepakartojamus paplūdimius, didžiules vynuogynų plantacijas ir daug lankytinų objektų, kuriuos būtina įtraukti į būtinų pamatyti sąrašą.

MOCAMBO HOTEL

Viešbutis įsikūręs apie 100 m. nuo jūros, puikiai tinka norintiems lengvai pasiekiamo paplūdimio ir miesto centro. Mėgstantiems važinėti dviračiu yra dviračių takai palei pakrantę. Pastatytas 1976 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais. Viešbutis įsikūręs apie 2 km nuo San Benedetto del Tronto centro, kuriame yra daugybė parduotuvių, barų ir restoranų. Apie 100 m iki  autobuso stotelės. Apie 4 km iki geležinkelio stoties, apie 94 km iki Ankonos oro uosto.


Galimi maitinimo tipai:
pusryčiai; pusryčiai ir vakarienė; pusryčiai, pietūs, vakarienė


Kelionės data:
 2019.06.26 - 2019.07.03

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Ankona - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "TezTour" atstovo Italijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 


 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys su pusryčiais, kaina asmeniui nuo
  504 €

Ką aplankyti Markės regione?

Markės regionas turi 180 kilometrų paplūdimio ruožą, tad nereikia nė sakyti, kad pasilepinti saule, jūra ir švelniu paplūdimio smėliu turėsite labai plačias galimybes. Bet ilsintis Markėje rekomenduojama ne tik tingiai tysoti paplūdimyje, laiką leisti prabangiai įrengtuose viešbučiuose, bet ir leistis į pažintis su regionu.

Išsiilgę gamtos Markės regione galės grožėtis įspūdingais jos turtais. Aplankykite nacionalinius parkus, būtinai nuvykite prie milžiniškos olos Frasassi, garsėjančios įspūdingomis stalaktitų ir stalagmitų kuriamomis ekspozicijomis.

Jei trokštate pasyvų poilsį suderinti su pažintiniais tikslais, Markės regione tam laiko greičiausiai pritrūksite – lankytinų objektų sąrašas čia tikrai įspūdingas, todėl reikėtų ne savaitės ir net ne dviejų jiems aplankyti, todėl reikėtų susidėlioti prioritetus ir pasirinkti Jums įdomiausius objektus. Skaičiuojama, jog šiame regione yra net apie pusę tūkstančio dėmesio vertų aikščių, maždaug tūkstantis paminklų, daugiau kaip trys dešimtys tvirtovių, lankytojų dėmesio laukia per šimtą įstabių, gilią istoriją saugančių pilių, o kur dar dešimtys senovinių teatrų, tūkstantis bažnyčių ir kitų lankytinų objektų!..

Aplankykite Fano miestą, vieną didesnių Markės regione. Čia Jūsų laukia lankytini objektai, yra didelė tikimybė, kad gausite progą sudalyvauti mieste organizuojamuose festivaliuose ir kultūriniuose renginiuose, kurių vasaros metu nestokojama. Tai bus unikali ir didelį įspūdį paliksianti patirtis.

Pezaras – dar vienas miestas, kuriam verta skirti laiko. Šios vietovės ekonomika remiasi turizmu, baldų pramone bei žvejyba.  Miestas kadaise buvo įkurtas romėnų, anuomet buvo reikšmingas prekybos centras. Pezaras Jums dovanos puikų paplūdimių ruožą, kur rasite ir idealiai įrengtus, ir laukinius paplūdimius, izoliuotus pakrantės uolų – tobuli rojaus kampeliai norintiems privatumo ir pabėgti nuo turistų srauto. Pezaras labai tiks tiems, kurie prioritetą teikia ramiam poilsiui.

Užsukite į Porto Rekanatį, nedidelį kurortą, pasiūlysiantį platų idealiai įrengtų ir kokybiškam poilsiui pritaikytų viešbučių pasirinkimą, puikius paplūdimius ir daug laisvalaikio galimybių.

San Benedetto del Trontas – Markės regione įsitaisęs mietas, turintis žvejybos uostą ir sulaukiantis daug poilsiautojų srautų. Sekli pakrantė bei pasakiško baltumo kurorto smėlis masina ramaus poilsio ištroškusius poilsiautojus, taip pat šeimas su vaikais.

Viešėdami Markės regione poilsiui galite rinktis ir Senigaliją, miestą-uostamiestį, vieną žymiausių regiono kurortų. Senigalija labai pamėgta tiek pačių italų, tiek ir keliautojų iš kitų Europos šalių. Miestas savo architektūra kiek primins senovinę Romą. Paplūdimys čia smulkaus smėlio ir pelnęs vieno geriausių Adrijos pakrantėje paplūdimių titulą. Senigalijoje puikiai išvystytas turizmas, čia Jūsų laukia aukštos kokybės paslaugas siūlantys SPA centrai. Jei viešėsite čia liepos mėnesį, sudalyvaukite rokenrolo festivalyje. Šis kurortas labai mėgiamas ramaus poilsio gerbėjų ir šeimų su vaikais.

Portonovas – jaukus miestas Markės regione, savo grožiu ir turizmo išvystymu nenusileidžiantis kitiems poilsiautojų pamėgtiems regiono kurortams. Čia poilsis patiks ir aktyvaus, ir pasyvaus laisvalaikio gerbėjams.

Porto sant Elpidijus – kelis kilometrus besitęsiantis palei Adrijos jūros pakrantę miestas. Jame suderinsite ir pasyvaus poilsio, ir pažintinius tikslus. Puikiuose paplūdimiuose laukia kokybiškas poilsis, o lankytini objektai garantuos, kad patenkinsite savo smalsumą ir sužinosite šį tą naujo bei įdomaus.

Ankona – Markės regiono sostinė, reikšmingas balneologinis kurortas. Miestas įkurtas IV amžiuje pr. Kr. ir turi išsaugojęs unikalią istoriją, kurios dalis atsiskleidžia per įstabius architektūrinius sprendimus. Šiame mieste aplankykite Trajano triumfo arką bei romanišką katedrą. Miestą supančios kalvos saugo galybę istorinių ir labai vertingų bei įdomių objektų. Negana to, Ankonoje Jūsų laukia puikūs paplūdimiai.

Gabičė Marė – dar vienas dėmesio vertas kurortas Markės regione, patiksiantis ramaus poilsio gerbėjams, taip pat ir tiems, kurie  nori suderinti aktyvų ir pasyvų laiką ilsintis. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad ir šis kurortas nustebins išpuoselėta aplinka, pavydėtinai išvystyta turizmo infrastruktūra ir pasakiškais paplūdimiais.

Reikia paminėti, kad strateginiu požiūriu Markės regiono padėtis yra puiki  Jums suteikiamos visos galimybės patogiai ir gana greitai aplankyti tokius Italijos miestus kaip garsioji ir romantika alsuojanti Roma, taip pat Venecija ir Florencija, galite nuvykti ir pasigrožėti Pizos bokštu.

 

Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]