Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Paskutinės minutės poilsis Kemere su viskas įskaičiuota

2019.04.30
Kemeras
2019-05-14 / 2019-05-14
nuo 464 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + viskas įskaičiuota

Kemeras – pasakiška idilė, ypač viliojanti šeimas su vaikais ir visus, kurie prioritetą teikia ramiam bei kokybiškam poilsiui. 

Pietvakarinėje Turkijos dalyje poilsiautojus masina Kemeras, kurio krantus skalauja gražioji Viduržemio jūra. Istoriniame Likijos regione, didingų Tauro kalnų papėdėje Kemeras užtikrina keliautojams ne tik puikų poilsį, bet ir tikrą atgaivą akims – sodrių spalvų ir kontrastų peizažai atostogas pavers tobulomis. Kai kur Kemere pakrantė yra uolėta, vietomis uolos susilieja su jūra, o šioji sąjunga tik pagyvina kraštovaizdį ir kuria nuostabius paveikslus.

Kelionė į Kemerą –tai atostogos jaukiame, pasakiško grožio kurorte, iš vienos pusės glostomame jūros, o iš kitos – patikimai saugomame kalnų ir supamame apelsinų, pušų, palmių bei alyvmedžių giraičų.

GOLDEN LOTUS


Jaukus, nedidelės, gražiai apželdintos teritorijos viešbutis ant jūros kranto, Kemero centre. 

Kelionės data: 2019.05.14 - 2019.05.21

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Antalija - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "KidyTour" atstovo Turkijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su viskas įskaičiuota;
 • Visi oro uosto mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota: 

Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys, kaina asmeniui nuo
  Kidy Tour
  464 €

Ką aplankyti Kemere?

Kemeras neabejotinai dovanos kokybišką poilsį, puikių peizažų, viešbučiuose laukia nuostabi pažintis su turkų virtuve, malonus aptarnavimas. Bet jei nenorite viso atostogų laiko leisti idiliškuose paplūdimiuose, lepintis saule ir švelniu jūros vandeniu, tuomet leiskitės į atradimų ir pažinimo ekskursijas po Kemerą ir netoli jo įsikūrusius dėmesio vertus objektus.

Ilsėdamiesi Kemere aplankykite Olimpo kaimelį, į kurį traukia dideli besiilsinčiųjų Kemere srautai. Čia smalsuolius masina griuvėsiai, supami vynuogynų, pušelių ir lauro medžių, suteikiančių vietai gyvybės. Lankydamiesi Olimpo kaimelyje apžiūrėkite antikos laikus menantį ir iki šių dienų išlikusį amfiteatrą bei didingas senąją architektūrą primenančias kolonas.

Skirkite laiko kelionei prie Yanarto kalno, dar vadinamo Liepsnojančiu kalnu. Kodėl? Nes smalsuolius stebina nuolat kalne išsiveržiantys ugnies pliūpsniai. Toks unikalus reiškinys ne tik stebi, žavi, masina keliautojus, bet ir suteikia peno legendoms, kuriomis jau apipinta ši vieta, atsirasti. Visgi kad ir kaip paslaptingai skambėtų tos sklandančios legendos, viskam pagrįstą paaiškinimą pateikia mokslininkai – iš kalno kylančias liepsnas suponuoja degiosios dujos, kylančios į paviršių iš mažyčių skylučių, esančių kalno šlaite.

Neabejingi archeologijai turėtų traukti į Beldibio urvą, kurio teritorijoje vis dar darbuojasi archeologai. Urvo sienose – kelis tūkstantmečius skaičiuojantys piešiniai, čia rasta įvairių įrankių.

Kemerą juosia didingieji Tauro kalnai. Į aukščiausią kalną galima pakilti funikulieriumi. Neapsakomas jausmas iš tokios aukštybės grožėtis Kemeru ir jo apylinkėmis, augmenija, horizonte išnykstančia žaluma.

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – turkų, bet kadangi Kemeras yra kurortas, į kurį traukia turistai iš kitų šalių, todėl viešbučiuose, turistų lankomose vietose turėtumėte nesunkiai susikalbėti ir angliškai, vokiškai, rusiškai.
 • Kemere vyrauja Viduržemio jūros klimatas, atnešantis nešaltas žiemas ir sausas bei karštas vasaras. Žiemą vandens temperatūra kurorte siekia apie 10–13 laipsnių, o vasaromis nepasikuklina sušilti net iki 27 laipsnių. Žiemos gana lietingos, bet vasaromis kritulių sulaukiama retai. Kelionei į Kemerą geriausi rinktis 
  gegužės–rugsėjo mėnesius. Jei esate jautrus karščiui, tuomet kelionės į Kemerą neplanuokite karščiausiais – liepos ir rugpjūčio – mėnesiais.
 • Pasirūpinkite tinkama apsauga nuo saulės, kuri ypač vidudienį čia kaitri.

 • Kemere patiks ir mėgstantiems pasyvų, ir aktyvų laisvalaikį. Pasyvaus laisvalaikio gerbėjai gali mėgautis paplūdimių smėliu, puikiu oru ir šiltu jūros vandeniu, aplankyti netoli esančias lankytinas vietas, susipažinti su istoriniu palikimu, verta aplankyti delfinariumą, leistis į išvyką jachta. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai turės platų vandens pramogų pasirinkimą, taip pat čia veikia galybė barų, diskotekų, kavinių ir kitų pasilinksminimo vietų.
 • Kemere – puikūs, tvarkingi ir prižiūrimi akmenukų bei žvyro paplūdimiai.
 • Kemere garantuojamas ramesnis poilsis, todėl šis kurortas labai mėgiamas šeimų su vaikais.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]