Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – nepakartojamas ir, regis, neišsemiamas žinių, reginių, potyrių, emocijų, įspūdžių šaltinis. Vieni keliauja darbo reikalais, kiti – poilsiniais ar pažintiniais, dar kitiems kelionės yra galimybė pabėgti nuo rutinos, problemų ir nuovargio. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad kelionės suteikia unikalią progą pažinti kitas šalis, aplankyti miestus, prisiliesti prie jų istorijos, pasigrožėti senąja ir moderniąja architektūra, be galo daug sužinoti, pamatyti ir patirti. Be šių esminių privalumų, kelionės taip pat padeda mažinti stresą, leidžia užnugary palikti kasdienybę su visa rutina ir varginančia buitimi, gerokai papildo malonių prisiminimų bagažą, padeda mokytis ir tobulėti, neretai praplečia pažįstamų ratą.

"Keliautojų klubas“ Jums siūlo labai platų kelionių pasirinkimą, atsižvelgiant į tai, kokių kelionės tikslų ir lūkesčių turite:

  • Kelionės autobusu – jos suteikia progą pamatyti daugiau šalių, ne tik kelionės tikslą. Populiariausios kelionės autobusu kryptys yra į Vokietiją, Graikiją, Italiją, Kroatiją, Bulgariją, Ispaniją, Lenkiją, Slovakiją, Suomiją, Norvegiją, Prancūziją ir kt.
  • Poilsinės kelionės – vienas geriausių būdų kokybiškai pailsėti, visiškai atsiribojant nuo kasdienybės ir rutinos. Populiariausios poilsinių kelionių kryptys yra į Ispaniją, Italiją, Graikiją, Turkiją, Prancūziją, Portugaliją ir kt.
  • Egzotinės kelionės – proga atsidurti visiškai kitokiame pasaulyje. Populiariausios egzotinių kelionių kryptys yra į Filipinus, Jungtinius Arabų Emyratus, Tailandą, Šri Lanką, Mauricijų, Seišelius, Kiniją ir kt.
  • Slidinėjimo kelionės – nuostabi galimybė turiningam, aktyviam laisvalaikiui. Populiariausios slidinėjimo kelionių kryptys yra į Slovakiją, Italiją, Prancūziją ir kt.

Kodėl verta savo kelionės rūpesčius patikėti „Keliautojų klubui“? Pirma, ilgametė patirtis turizmo rinkoje ir sėkmingi veiklos dešimtmečiai tiek pakilimo, tiek nuosmukio laikotarpiais užgrūdino ir leido pasisemti daug naudingų žinių. Antra, turime subūrę profesionalų komandą, kurie pasirūpins, kad Jūsų kelionės atitiktų visus lūkesčius. Trečia, kruopštus tik patikimų partnerių pasirinkimas lemia, kad Jūsų kelionės profesionaliose rankose. Ketvirta, pažangi bilietų, viešbučių, kelionių rezervavimo sistema leidžia itin sparčiai susiplanuoti savo svajonių atostogas už patrauklią kainą. Įsigydami kelionę internetu taupote savo brangų laiką ir gerokai sumažinate kelionės kaštus. Penkta, daug dėmesio ir laiko skiriame savo klientų informuotumui, kad į kelionę leistumėtės saugūs ir visiškai atsipalaidavę, neslegiami klausimų ir pasiryžę semti geras emocijas ir įspūdžius.

 

Pažintinės kelionės: kaip pasirinkti?

Kiekviena kelionė, priklausomai nuo to, į kurią šalį keliaujama, dovanoja skirtingos patirties ir įspūdžių. Kelionės pasirenkamos vertinant kelis kriterijus. Vienas esminių, žinoma, yra kaina – vieniems finansinės galimybės atveria visus kelius, o kitiems – neretai apriboja pasirinkimus. Jūsų kelionės laikas taip pat gali sumažinti alternatyvų skaičių, ypač į egzotines šalis, kuriose vyrauja lietingieji, karštieji sezonai. Kelionės trukmė – taip pat turi įtakos sprendimui. Jei turite kelionei tik kelias dienas, neverta svarstyti galimybės keliauti į egzotiškas šalis, nes tam optimalus kelionės terminas yra apie 10–14 dienų. Keliaudami kelioms dienoms rinkitės savaitgalio keliones – puikiai tinka kelionės į Europos šalių sostines ar didesnius miestus. Na, ir, žinoma, kelionės tikslai turi labai didelės įtakos pasirinkimui, t. y. ką norite pamatyti, kas domina. Pavyzdžiui:

  • Kelionės į Ispaniją metu turėsite progą mėgautis pasakiškų paplūdimių malonumais, atostogoms subalansuotu oru, kultūriniais renginiais. Ši kelionės kryptis tiks ir tiems, kurie trokšta patirti, ką reiškia kopti į kalnus, ugnikalnį. Ispanija – puiki kelionės kryptis skonio gurmanams, neabejingiems legendiniams festivaliams, vandens pramogoms.
  • Kelionės į Portugaliją metu mėgausitės pasakiškais paplūdimiais, nuostabiu oru, mėgausitės portugalų kultūra ir įsiliesite į jų gyvenimo būdą. Portugalijoje aplankykite muziejus, vienuolynus, plaukite kruizu upe, paragaukite tikrojo portveino.
  • Kelionės į Italiją metu pasinersite į nuostabią pažintį su gamtiniu, kultūriniu ir istoriniu požiūriu labai turtinga šalimi. Italija – idealus kelionės pasirinkimas, jei dievinate gerą maistą, esate neabejingas madai, mėgstate lepintis saule paplūdimiuose, kopti į kalnus, mėgautis vandens pramogomis ir kt.
  • Kelionės į Prancūziją metu aplankysite tokius žymius objektus kaip Eifelio bokštas, Triumfo arka, Luvras ir kt. Kelionės į Prancūziją idealiai tinka negalintiems atsispirti prancūzų virtuvei, madai, idiliškiems paplūdimiams, kokius keliautojams dovanoja Nica, taip pat besidomintiems menu, architektūra, vynu, kvepalais ir kt.
  • Kelionės į Skandinavijos šalis (Švediją, Norvegiją, Suomiją) metu turėsite progą pamatyti nuostabių gamtos kampelių. Kelionės į šias šalis labai tiks, jei jūsų kelionės tikslas nėra tingus lepinimasis saule paplūdimiuose. Skandinavijos šalys paprastai karščiais nelepina, tad čia keliaujama daugiausia kultūriniais tikslais, siekiu pažinti laukinę gamtą, troškimu pamatyti tokius gamtos kuriamus stebuklus kaip įstabūs Norvegijos fiordai ir pan.
Novaturas
Grūda