Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Poilsis spalvotoje Maljorkoje!

2019.05.28
Maljorka
2019-06-01 / 2019-07-18
nuo 330 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n pasirinktame viešbutyje

Maljorka – tiesiog subalansuota skirtingų poreikių turintiems keliautojams! 

Nuostabaus grožio Viduržemio jūroje, Balearų salyne, įsikūrusi Maljorka turi didžiausios Ispanijos salos titulą. Šiaurės vakaruose sala kalnuota, o štai likusioje salos dalyje vyrauja lygumos ir kur ne kur kraštovaizdį paįvairina nedidelės kalvelės.

Maljorka itin vertinama kaip turistinė sala. Nenuostabu, jog kasmet saloje ilsisi apie dvi dešimtis milijonų turistų iš viso pasaulio. Labiausiai salą pamilę vokiečiai, anglai, prancūzai bei rusai.

Kelionė į Maljorką yra puikus pasirinkimas labai skirtingų tikslų turintiems keliautojams. Čia gamtos didybe ir grožiu mėgausis gamtos mylėtojai ir nepakartojamų vaizdų ištroškę keliautojai, čia puikiai laiką leis kalnams neabejingi, čia tobulas atostogas turės tie, kurių prioritetas – smėlis, vanduo ir saulė, čia turiningai laiką leis istorijos bei architektūros gerbėjai, kultūriniais tikslais keliaujantieji. Maljorka – ji subalansuota skirtingų poreikių keliautojams.

Poilsis Maljorkoje

Skrydžiai į Maljorką vykdomi kartą per savaitę užsakomaisiais reisais. 

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Maljorka - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "TezTour" atstovo Maljorkoje paslaugos;
 • 7 naktys pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo
  330 €

Ką aplankyti Maljorkoje?

Svečiuodamiesi Maljorkoje apžiūrėkite salos perlu vadinamą Palmos Santa Maria katedrą. Nors katedros statybos pradėtos dar 1231 metais, baigta ji palyginti visai neseniai – tik XX amžiaus pirmoje pusėje.

Užsukite į Žvejų turgų – nepaprastai elegantišką ir dailų, grakštų gotikinio stiliaus pastatą, kuriame rasite kultūros centrą.
Verta aplankyti ir Basilica de Sant Francesc, masyvią, akmeninę bažnyčią, kurią puošia rožės formos langas.

Padovanokite sau poilsį ne turistų apgultame paplūdimyje, o įstabiame, gana atokiame paplūdimyje. Tai – Cala Castell, besidriekiantis šiaurės rytinėje salos dalyje. Paplūdimį pasieksite tik pėsčiomis arba laiveliu. Čia užburs gamtos tobulumas.

Aplankykite Puerto de Soller uostą, kuriame pajusite tikrąją Maljorkos dvasią. Patogiai įsitaisykite tavernoje su aromatingos kavos puodeliu, o gal ispaniško vyno taure ir pasigėrėkite idilišku uosto gyvenimu, alsuojančiu ramybe.

Cap de Formentor – šiauriausias pusiasalio taškas. Ši vieta vietinių traktuojama kaip vėjų susitikimo vieta. Pasiekę aukščiausią Cap de Formentor tašką turėsite progą grožėtis šiaurine Maljorka ir kaimyninėmis Balearų salomis, jų užburiančiu grožiu.

Maljorkoje būtinai turite pamatyti ir rytinėje pakrantėje įsikūrusius Drach urvus, pelnytai laikomus gamtos stebuklu. Urvus rasite gražiame Porto Cristo mieste. Čia pamatysite ir vieną didžiausių pasaulyje požeminių ežerų. Įspūdį sustiprins urvuose skambanti klasikinė muzika. Viešėdami Maljorkoje neaplenkite ir Artos urvų – vienų gražiausių stalagmitų ir stalaktitų urvų.

Botanicactus – milžiniškas, apie 150 000 kvadratinių metrų užimantis, kaktusų sodas, kuriame išvysite per keturis šimtus rūšių kaktusų. Čia susimąstysite, ar esate kaktusų sode, ar giliai giliai Meksikos dykumoje.

Jei keliaujate su vaikais, užsukite į Palma Aquarium – jame rasite net 55 akvariumus, glaudžiančius gyventojus ne tik iš Viduržemio jūros, bet ir Atlanto, Ramiojo bei Indijos vandenynų.

Neabejingi arabų architektūrai turėtų apžiūrėti Arabų pirtis, pastatytas, kaip manoma, X–XII amžiuje.

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – ispanų, vietiniai kalba ir katalonų, galų, baskų kalbomis. Susikalbėsite vokiškai, galbūt kai kur ir angliškai.
 • Nacionalinė valiuta – euras.
 • Kone visi vietiniai – katalikai.
 • Daugiausia turistų į Maljorką suplūsta liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Nors klimatas atostogoms būtent tada ir palankiausias, bet jei norite išvengti itin didelių turistų srautų ir, žinoma, šoktelėjusių kainų, planuokite kelionę gegužę, birželį ar rugsėjį.
 • Maljorkoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Vasaros metu (birželio–rugsėjo mėnesiais) čia sausa ir karšta, lietaus tikimybė itin maža, o štai saulės nepagailės kone kiekviena diena. Vasaros pradžioje lepina apie 27 laipsnius šilumos, o liepą ir rugpjūtį – apie 30 laipsnių. Ruduo Maljorkoje trunka spalį ir lapkritį. Šiuo laikotarpiu čia vis dar maloniai šilta, bet jau drėgniau. Keliaujantiems pažintiniais tikslais šis metas – kone idealiausias. Žiemą Maljorkoje temperatūra vidutiniškai siekia 14 laipsnių, bet naktimis dažnai nukrenta iki nulio ar net žemiau. Kovas–gegužė Maljorkoje lepina malonia pavasariška šiluma, saulėtomis dienomis.
 • Po Maljorką keliaukite autobusais, bet geriausias ir patogiausias pasirinkimas – automobilio nuoma. Išsinuomoję automobilį apkeliausite ir pažinsite visą salą.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]