Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Poilsis žydro vandens skalaujamoje, saulės nestokojančioje Fuerteventūroje!

2019.01.02
Fuerteventūra
2019-03-30 / 2019-04-20
nuo 237 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + viešbutis

Fuerteventūra - taip melodingai skambantis salos pavadinimas slepia nuostabius paplūdimius, skalaujamus žydro vandens, horizonte išnykstančias kopas, į dangų besistiebiančius kalnus ir kitas stebuklingas gamtos išdaigas, sukūrusias įstabų salos kraštovaizdį.

 

Poilsis Fueteventūroje

Tiesioginiai skrydžiai į Fuerteventūrą vykdomi kartą į savaitę - šeštadieniais. Į kainą įskaičiuota: skrydžiai + pervežimai + registruotas bagažas + 7 naktys pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu. 
  • x2
    Kaina asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje
    nuo 239 €

Ką aplankyti Fuerteventūroje?

Nors didelė dalis turistų į Fuerteventūrą traukia pasilepinti saule, Atlanto vandenynu, šiltu paplūdimio smėliu ir vandens pramogomis, klaidinga būtų manyti, kad saloje nėra lankytinų objektų. Fuerteventūra pasiruošusi nustebinti!

Saloje užsukite į Cueva del Llano urvą, priversiantį nusistebėti savo dydžiu – viena iš dviejų urvo atšakų yra net pusės kilometro ilgo, o kita siekia penktadalį kilometro. Dar daugiau egzotikos ir paslapties suteikia faktas, kad urvas buvo suformuotas ugnikalnio, išsiveržusio prieš kelis milijonus metų.
Svečiuodamiesi saloje galite užsukti į Druskos muziejų, įsikūrusį Antigvos mieste. Čia savo akimis išvysite, kaip senovėje buvo gaminama druska, kaip šis procesas suponavo savotiškų ir išskirtinių papročių bei tradicijų susiformavimą.

Fuerteventūroje stūkso vietinių šventu laikomas Tindaya kalnas. Visai neseniai beveik pačioje šio kalno viršūnėje buvo atrasta per šimtą žmogaus pėdos formos raižinių. Vietiniai įsitikinę, jog tai – dievybių pėdsakai.

Keliaudami po Fuerteventūrą užsukite į tradicine Kanarų salų architektūra žavintį Corralejo miestą, kuriame tarytum sustojęs laikas. Taip yra todėl, kad čia uždrausta statyti naujus statinius, tad senovės aura, apgobusi šį miestą, suteikia ypatingo žavesio ir žadina smalsumą bei interpretacijas. Miesto svečiams siūlomas labai platus pramogų asortimentas: nardymas, vandens motociklai, pasiplaukiojimas laivais stikliniais dugnais, tenisas, kalnų dviračiai, kalnų motociklai, visureigių safaris ir daugybė kitų veiklų.

Aplankykite ir Antigvą – vieną seniausių gyvenviečių Fuerteventūroje. Be dailios miestelio bažnyčios, apžiūrėkite ir kultūros centrą, įrengtą restauruotame vėjo malūne, taip pat muziejų. Šis miestelis – tikra atgaiva tiems, kurie kiek pavargs nuo šurmuliuojančių Fuerteventūros paplūdimių ir didžiųjų miestų.

Viešėdami Fuerteventūroje susipažinkite su zoologijos sodo gyventojais. Čia ypač patiks šeimoms su vaikais. Taip pat užsukite į čia pat esantį botanikos sodą, kuriame pamatysite įspūdingo grožio egzotinius augalus, daugybę kaktusų.

Neabejingus vandens pramogoms pavergs Baku vandens parkas šiaurinėje salos dalyje. Čia Jūsų laukia labai platus atrakcionų spektras įvairaus amžiaus ir ūgio lankytojams.
Jei norite aktyviai leisti laiką, tai Fuerteventūra bus bene geriausias pasirinkimas. Čia traukia buriavimo, banglenčių sporto profesionalai ir mėgėjai. Nardymas – viena populiariausių pramogų saloje. Jei vandens pramogų nepakanka, išbandykite kitas, pavyzdžiui, išsinuomokite motociklą, keturratį, dviračius. O gal norite išbandyti jodinėjimą? Fuerteventūroje kiekvienas keliautojas atras tai, kas geriausiai atitiks jo poreikius ir atostogų lūkesčius.

Tiesa, Fuerteventūroje galite pasigesti žalumos. Tokiu atveju būtinai nuvykite į Oazės parką, kuriame nestokojama ne tik žalumos, bet čia gaustu įvairių rūšių paukščių, gyvūnų, kone septyni tūkstančiai rūšių augalų. Šiame parke turėsite progą pamatyti ir jūrų liūtų pasirodymus. Oazės parkas domina daug keliautojų, bet jis ypač mėgiamas šeimų su vaikais.

Praktinė informacija

Valstybinė kalba – ispanų.

Nacionalinė valiuta – euras.

Kone visi vietiniai – katalikai.

Fuerteventūroje vyrauja puikūs orai, masinantys atostogauti šioje saloje ištisus metus. Nenuostabu, kad mūsų tautiečiai šią salą ypač pamėgę kaip šaltojo metų laiko kryptį. 

Fuerteventūroje termometro stulpeliai retai kada nusileidžia žemiau 15 laipsnių. Žiemą vidutiniškai vyrauja 18 laipsnių šilumos, o vasarą – apie 25 laipsnius.

Fuerteventūroje rekomenduojama išsinuomoti automobilį – tai geriausias būdas apkeliauti salą, pažinti ją, pamatyti atrastus ir neatrastus kampelius. Bet jei negalite ar nenorite vairuoti patys, pasinaudokite visuomeniniu transportu – infrastruktūra saloje išvystyta puikiai, o kainos nėra labai aukštos.

Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]