Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Rainbow

Rainbow tours – Lenkijos kelionių organizatorius

„Rainbow tours“ – Lenkijos kelionių organizatorius, į Lietuvos turizmo rinką kojas įkėlęs dar visai neseniai. Bet platus kelionių krypčių pasirinkimas ir puikios kainos lėmė, kad šis kelionių organizatorius gana greitai įsitvirtino ir sulaukė pripažinimo.
Veiklos metus „Rainbow tours“ skaičiuoja dar nuo 1990 metų ir pagal dydį šiandien yra antrasis kelionių organizatorius kaimyninėje Lenkijoje.
Esminis „Rainbow tours“ išskirtinumas – kone visos kelionės yra vykdomos iš Varšuvos. Šio organizatoriaus kelionių kryptys apima visą pasaulį, tad nevaržomai galėsite keliauti į savo svajonių šalį.
„Rainbow tours“ – puikus pasirinkimas Jūsų kelionei, nes galėsite rinktis iš daugiau kaip poros šimtų poilsio krypčių! Turizmo sektoriuje kelionių organizatorius „Rainbow tours“ yra tikrai ne naujokas, turi pelnęs pripažinimą ir keliautojų pasitikėjimą. Šis kelionių organizatorius siūlo ir paskutinės minutės keliones, kurių metu kelionių kainos tokios neįtikėtinai mažos, kad neretai tenka net susimąstyti, ar tai realu. Tai unikali proga leistis į nepamirštamas atostogas už ypač žemą kainą!
Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ džiaugiasi būdama šio kelionių organizatoriaus partnere ir galimybe savo keliautojams užtikrinti idiliškas atostogas už pačią geriausią kainą.

„Keliautojų klubo“ klientams – patrauklios „Rainbow tours“ kelionės

Daugiau kaip du dešimtmečius veiklą vykdanti kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ didžiuojasi savo klientams galėdama siūlyti puikaus kainos ir kokybės santykio keliones, bendradarbiaudama su vienu populiariausių kelionių organizatorių kaimyninėje Lenkijoje. Jums – plačiausias „Rainbow tours“ kelionių asortimentas:

  • Egzotinės kelionės. Jei trokštate ištrūkti į tropinius kraštus, „Rainbow tours“ siūlo daug krypčių į tikrus rojaus kampelius, pavyzdžiui, kelionė į Peru, kelionė į Gambiją, kelionė į Senegalą, tolimoji kelionė į Meksiką ir kt.
  • Kruizai – trokštantiems romantikos, komforto ir išskirtinių atostogų. „Rainbow tours“ siūlomi kruizai Dominikos Respublikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Egipte, Jangdzės upe Kinijoje ir kt.
  • Kelionės Europoje ir į Artimuosius Rytus. Labai platus kelionių krypčių pasirinkimas į Egipto kurortus, taip pat Ispanijos, Bulgarijos, Graikijos, Italijos, Kroatijos, Maltos ir kitų šalių kurortus.
  • Kelionės autobusu. „Rainbow tours“ siūlo autobusu leistis į turiningas keliones į Vokietiją, į Prancūziją, aplankant romantiškąjį Paryžių, taip pat keliones į Graikiją, Italiją, keliones autobusu į Prahą Čekijoje, į Budapeštą Vengrijoje ir daug kitų.
  • Poilsinės kelionės. Pasirinkę poilsinę kelionę mėgausitės kokybišku poilsiu, lepinsitės saulės spinduliais, jūros ar vandenyno gaiva, egzotišku kraštovaizdžiu, šilkiniu paplūdimio smėliu... „Rainbow tours“ poilsinių kelionių asortimentas labai platus – poilsinės kelionės į Tunisą, Egiptą, Turkiją, Graikiją, Ispaniją ir daugybė kitų krypčių.
  • Pažintinės ir poilsinės kelionės leidžia ne tik puikiai pailsėti, bet ir pažinti svetimus kraštus, daug patirti, sužinoti ir gerokai praplėsti savo žinių bei įspūdžių bagažą. „Rainbow tours“ siūlo poilsines-pažintines keliones į Šiaurės Ameriką, Pietų Ameriką, tolimąją Australiją, paslaptingąją Afriką ir kt.
  • Trumpoms atostogoms. Jei neturite galimybės keliauti ilgesniam laikui, o gal tiesiog norite kelioms dienoms pakeisti aplinką, „Rainbow tours“ siūlo puikių krypčių trumpoms atostogoms į Romą, Veneciją, Lisaboną, Izraelį, Prahą, Budapeštą ir daug kitų krypčių.
  • Pažintinės kelionės. Mėgstantiems keliauti pažintiniais tikslais „Rainbow tours“ turi platų pasiūlymų spektrą į Iraną, Kambodžą, Japoniją, Kiniją ir kt.
  • Slidinėjimas. Leiskitės į nepamirštamas ir kupinas gerų emocijų slidinėjimo atostogas į Italiją, Gruziją, Andorą ir kt.

 „Keliautojų klubas“ – patikimas „Rainbow“ partneris

Kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ siekia užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams, todėl ypač atidžiai pasirenkame kelionių organizatorius. Džiaugiamės savo klientų ratui galėdami pasiūlyti vieno didžiausio Lenkijos kelionių organizatoriaus „Rainbow tours“ poilsines bei pažintines keliones ir atsakingai pasirūpinti savo keliautojų atostogų laiku.

message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]