Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Rimini – tobulas klimatas, dieviška italų virtuvė ir ilgas, puikiam poilsiui pritaikytas paplūdimio ruožas.

2019.04.03
Rimini
2019-06-12 / 2019-06-19
nuo 302 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Kelionė į Riminį primins pasaką – ilsėsitės nuostabios gamtos apsuptyje, mėgausitės lygių neturinčiais italų virtuvės šedevrais ir, negana to, turėsite labai plačias galimybes patenkinti pažintinius tikslus bei savąjį smalsumą.

Riminis yra šiaurinėje Italijoje esantis uostamiestis, įsitaisęs Adrijos jūros pašonėje. Auksaspalviai Riminio paplūdimiai tįsta net apie keturias dešimtis kilometrų, todėl kiekvienas čia atras idealiausią vietą poilsiu: arčiau miesto arba nuošaliau.

Riminis – tikrų tikriausias senovinės Romos architektūrinis paveldas, turintis mažai pakitusių ir tuo nepaprastai žavinčių gatvelių tinklą bei stebinantis tobulomis poilsiui pritaikytomis klimato sąlygomis

BRENNERO

Ekonominio tipo viešbutis neišrankiems klientams. Šeimos valdomas viešbutis yra 150 m iki jūros, Marebella rajone. Netoli yra geležinkelis. Viešbutis pastatytas 1960 metais. Atnaujintas 2018 metais. Riminio mieste, Belarivos rajone, apie 250 m iki paplūdimio ir apie 3 km iki istorinio centro. Netoli barų, restoranų ir parduotuvių. Apie 100 m iki autobusų stotelės.

Kelionės data: 2019.06.12 - 2019.06.19

Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Ankona - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "TezTour" atstovo Italijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 

 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys, kaina asmeniui nuo
  302 €

Ką aplankyti Riminyje?

Viešėdami Riminio kurorte apžiūrėkite daugiau kaip du tūkstantmečius skaičiuojančią Augusto arką – vieną seniausių triumfo arkų šioje Italijos dalyje. Ji iškilo apie 27 metus pr. Kr. Masyvi ir didinga arka prikausto dėmesį, ji tarytum galios simbolis romantiškoje ir jaukioje Riminio aplinkoje.

Svečiuodamiesi Riminyje būtinai apsilankykite Italia in Miniatura teminiame parke. Kas Jūsų čia laukia? Ogi visos Italijos lankytinos vietos bus tarsi ant delno! Tiesa, tik kiek mažesnės nei realiai. Šiame teminiame parke išvysite per porą šimtų mažyčių Italijos lankytinų vietų kopijų, pavyzdžiui, Koliziejų, Pizos bokštą ir daugybę kitų.

Ilsėdamiesi Riminio kurorte neabejotinai nemažai laiko praleisite paplūdimyje. Dieną lepinkitės saule, šiltu jūros vandeniu, auksaspalviu smėliu, o vakarais leiskitės į tikrų tikriausią pramogų oazę, kuria virsta naktinis Riminis.

Skirkite laiko Piazza Cavour aikštei, kurioje akys raibs nuo įstabios architektūros pavyzdžių. Taip pat čia apstu jaukių kavinukių ir restoranėlių, kuriuose galėsite pasigardžiuoti tobulo skonio itališka kava, užkandžiais ar sočiai pavalgyti.

Daugelį turistų Riminyje sužavi apžvalgos ratas, dovanojantis ne tik gerą dozę adrenalino, bet ir leidžiantis pasigrožėti įstabia miesto panorama ir kvapą gniaužiančiomis jo apylinkėmis iš aukštai. Apžvalgos rato aukštis siekia net 55 metrus.

Poilsiaujantiems Riminyje verta bent vieną dieną skirti žygiui dviračiais – išsinuomokite dviračius ir leiskitės į pažintį su atrastomis ir neatrastomis miesto vietomis. Keliaudami dviračiu turite daugiau galimybių pamatyti tokių vietų, į kurias neplūsta poilsiautojų srautai, galėsite atrasti pasakiškų gamtos kampelių.

Bent vieną atostogų vakarą skirkite pasivaikščiojimui po Riminio senamiestį, romantišką, alsuojantį autentiška dvasia.

Viešėdami Riminyje nueikite arba nuvažiuokite ir iki Tiberijaus tilto, dar vieno istorinio simbolio šiame kurorte.

Apžiūrėkite renesanso stiliaus Malatestos šventyklą – vieną iš Riminio pasididžiavimų. Unikalus šventyklos eksterjeras sužavės besidominčius architektūra, istorija ir menu. Ne ką mažiau susidomėjimo sulaukia ir šventyklos vidus.

Išsinuomokite automobilį ir aplankykite kiek nutolusius miestus, pavyzdžiui, Veneciją, Florenciją ar net Pizą, o gal ir iki Romos nusigausite? Tuomet įspūdžių bagažas bus perpildytas!

Praktinė informacija

 • Klimatui Riminyje didelę įtaką daro nuostabioji Adrijos jūra. Čia vyrauja karštos vasaros ir labai maloniai šilti orai pavasarį bei rudenį. Derinantiems pažintinius bei poilsinius tikslus, norintiems išvengti didelių karščių ir turistų srautų, į Riminį rekomenduojama vykti balandžio–ggeužės arba spalio–lapkričio mėnesiais. Rugpjūtį daug kavinukių rasite uždarytas, kadangi šį mėnesį atostogauja ir patys italai.
 • Riminyje puikiai išvystyta viešojo transporto sistema, tad labai patogiai galite keliauti autobusais.
 • Jei nuomosite automobilį, nepamirškite, kad greitkeliai yra mokami!
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]