Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Slidinėjimas

Kelionės yra vienas produktyviausių būdų pailsėti nuo darbų, rutinos ar tiesiog šauniai praleisti laiką su antrąja puse, šeima ar draugais. Aplinkos pakeitimas leidžia atsiriboti nuo kasdienybės, kurioje daugelis neretai tiesiog paskęstame... Kelionės gali būti pažintinės, poilsinės, egzotinės, slidinėjimo kelionės. Kokį tipą pasirinkti, priklauso tik nuo paties keliautojo asmenybės, būdo, pomėgių ir tikslų, keliamų konkrečiai kelionei.

Slidinėjimo kelionės yra geriausias pasirinkimas aktyvaus laisvalaikio ir slidinėjimo gerbėjams. Jei tiesiog neįsivaizduojate savęs atostogas leidžiančio ant gulto paplūdimyje, puikiai „sutariate“ su šaltuku, nenustygstate vietoje ir esate adrenalino mėgėjas, tai slidinėjimo kelionės yra būtent tai, ko reikia Jums ir idealioms Jūsų atostogoms. Be to, kad slidinėjimas leis visiškai atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti, slidinėdami dar ir treniruojate daug raumenų grupių, gerinate raumenų veiklą, daug būnate gryname ore, dėl gaunamo nemažo adrenalino kiekio aktyvinama širdies veikla, oro gavimas, kas, savo ruožtu, skatina aktyviau veikti smegenis ir teigiamai veikia nervų sistemą. Į slidinėjimo keliones drąsiai leiskitės ir su vaikais – kurortuose daug vaikams skirtų pramogų, specialiai į juos orientuotų trasų, maža to, slidinėjimas itin reikšmingas besivystantiems vaikų raumenims.

Bent kartą išbandę slidinėjimą teigia, kad savaitė atostogų slidinėjant prilygsta įprastoms mėnesio atostogoms.

Net jei nesate nė karto stovėję ant slidžių, nesibaiminkite – slidinėjimo kurortuose Jūsų laukia patyrę instruktoriai, padėsiantys patirti slidinėjimo malonumą ir pamilti šią sporto šaką. 

Slidinėjimo kelionės su „Keliautojų klubu“

„Keliautojų klubas“ garantuoja, kad tai bus geriausios Jūsų atostogos. Puikus rinkos išmanymas, profesionali komanda ir didelis patirties bagažas lemia, jog gerai žinome, į kuriuos aspektus tikslinga atsižvelgti, ką įvertinti, kaip klientui pasiūlyti geriausią sprendimą. To pasiekti mums padeda ir patikimų, labai kruopščiai pasirenkamų partnerių ratas: kelionių organizatorių, apgyvendinimo įstaigų, automobilių nuomos įmonių ir kt.

Mūsų svetainėje – labai patogi norimos slidinėjimo kelionės paieška. Jums tereikia pasirinkti šalį, į kurią keliausite slidinėti; pasirinkti norimą išvykimo datą; kelionės trukmę ir nurodyti keliautojų skaičių: kiek keliaus suaugusiųjų ir kiek vaikų. Sistema išfiltruos pasiūlymus, atitinkančius Jūsų slidinėjimo kelionės poreikius. Paieškos lauką galima susiaurinti ir pagal papildomus kriterijus, pavyzdžiui: maitinimo tipą (tik pusryčiai; pusryčiai ir vakarienė; pusryčiai, pietūs ir vakarienė, viskas įskaičiuota, jokio maitinimo).

„Keliautojų klube“ – platus slidinėjimo kelionių pasirinkimas, todėl kiekvienas iš Jūsų atras tai, kas idealiai atitiks poreikius ir kelionės lūkesčius. Siūlome tokias slidinėjimo kelionių kryptis:

  • Andora;
  • Austrija;
  • Italija;
  • Prancūzija;
  • Slovakija;
  • Lenkija.

 

message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]