Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Splitas – miestas, kurio neįmanoma nepamilti!

2019.07.22
Splitas
2019-09-20 / 2019-09-27
nuo 429 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje

Kroatijos Dalmatijos regione įsitaisęs Splitas pelnytai tituluojamas vienu gražiausių miestų šioje šalyje, kurį tiesiog privalu įtraukti į būtinų aplankyti vietų sąrašą keliaujant po Kroatiją. Kelionė į Splitą ir po jo apylinkes dovanos neišsemiamą pažinimo džiaugsmą, akys raibs nuo žalumos ir krištolinio vandens tandemo, paįvairinto boluojančiomis jachtomis, o Splito istorinis palikimas paliks neišdildomą įspūdį.

Belvedere Apartments

Ant jūros kranto įsikūrę apartamentai, 500 m iki  Seget Vrancijos kurorto centro. Iki Trogiro galima nuplaukti laivu. 

Galimi maitinimo tipai: be maitinimo; pusryčiai

Kelionės data: 2019.09.20 - 2019.09.27


Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Splitas - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "Novaturas" atstovo Kroatijoje paslaugos;
 • 7naktys viešbutyje;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  1 Bedroom Apartment tipo kambarys, kaina asmeniui nuo
  429 €

Ką aplankyti Splite?

Nors Splitas asocijuojasi su Diokletiano rūmais, kuriuos pamatyti tiesiog privalu, miestas turi ir kur kas daugiau įdomių bei gražių lankytinų vietų, kurių praleisti nevalia. Tad pirmyn į turiningą pažintį su šiuo miestu!

Diokletiano rūmai – didžiausia Splito įžymybė, masinanti didelius turistų srautus. Nenustebkite išgirdę vietinių pasakojimų, esą šiuose rūmuose vaidenasi. Jei lankysitės čia dienos metu, vaiduoklių neteks sutikti. Bet turėsite progą išvysti ir pažinti įstabų istorinį palikimą ir pasižvalgyti po vienus didžiausių rūmų visame pasaulyje. Ar žinote kiek ploto užima šie rūmai? Maždaug keturis hektarus! Išlikę kolonos, Jupiterio šventykla, rūmų vestibiulis alsuoja, regis, to meto dvasia ir nejučia nukelia į tuos laikus, kai rūmuose šurmuliavo gyvybė. Šalia rūmų krantinėje įrengta daug suolelių, ant kurių pailsėsite gėrėdamiesi rūmais ir Adrijos jūra, prisišvartavusiomis jachtomis.

Vaikštinėdami Splito senamiesčiu aplankykite Dievo Motinos Malonės bažnyčią, Šv. Pranciškaus bažnyčią, Rotušės aikštę. Besidomintys religija, architektūra, bažnyčiomis turėtų neaplenkti ir Šv. Dominyko bažnyčios.

Jei esate muziejų lankytojas, Splite skirkite laiko Archeologijos muziejui ir susipažinkite su jame saugomais romėnų, viduramžių epochos radiniais. Tada keliaukite į Etnografijos muziejų, sukaupusį ir saugantį įspūdingą liaudies amatininkų dirbinių kolekciją. Jei muziejų dar negana, Jūsų laukia Jūrų muziejus, eksponuojantis galybę ginklų, žemėlapių, kriauklių, nuotraukų ir kt. Na, nevalia aplenkti ir Splito muziejus, kuriame pamatysite daug meno kūrinių, archeologinių radinių ir kitų įdomių eksponatų.

Splite užsukite Žvejų turgų, kur galėsite rinktis iš jūros gėrybių gausos: moliuskai, šimtakojai ir kt. laukia savo pirkėjų. Šviežia produkcija nepaliks abejingų, o kur dar turguje tvyranti aura... Čia užsukite anksti rytą, kuomet rūko supama aplinka bus pasakiška.

Svečiuodamiesi Splite leiskitės nors į trumputę kelionę jachta ir aplankykite netoliese įsitaisiusias salas. Jei keliaujate su mažaisiais, papramogaukite povandeniniame banginuko formos laive – vaikams bus labai smagu po vandeniu pamatyti nuskendusių valčių nuolaužas, kriaukles ir galybę žuvyčių.

Viešėdami Splite aplankykite nuo jo kiek nutolusius puikius kurortus, pavyzdžiui, Šibeniką, Makarską, Vodice, Omišą bei Primošteną. Šibenikas įsitaisęs netoli Krka nacionalinio parko, tad turėsite progą aplankyti iš šią įstabią vietą. Miestas turi UNESCO saugomą senamiestį, Grafo rūmus, kuriuose veikia muziejus, puikius dėmesio vertus fortus, religines šventoves. Šibenike Jūsų laukia akmenukų nuklota pakrantė su krištolo skaidrumo Adrijos jūros vandeniu.

Makarska – lietuvių rojus. Jei paklaustume, kur Kroatijoje atostogauja lietuviai, didžioji daugumą jų neabejotinai paminėtų Makarskos kurortą, nuo Splito nutolusį apie šešias dešimtis kilometrų. Čia daug restoranų, kavinukių, parduotuvių, apgyvendinimo įstaigų, yra kempingai, mieste – nuostabi palmių supama promenada ir, žinoma, Adrijos jūra (paplūdimys iš akmenukų).

Vodice kadaise buvo nedideliu žvejų miesteliu, o šiandien masina turistus plačiu pramogų, apgyvendinimo įstaigų spektru.

Omišo kurortas patiks tiems, kurie nori ilsėtis smėlio paplūdimyje. Kone visi Kroatijos paplūdimiai yra iš akmenukų, tad Omišas maloniai nustebins šiuo išskirtinumu. Tai patinka šeimoms su vaikais, kadangi mažieji poilsiautojai paplūdimyje turi daugiau veiklų.

Jaukumu alsuojantis Primošteno kurortas laukia tų, kurie nori ilsėtis kurorte, galinčiame garantuoti ir ramų, ir drauge aktyvų poilsį. Kaip ir kituose kurortuose, čia nestokojama maitinimo, apgyvendinimo vietų, puikių lankytinų objektų ir vietų ramiems pasivaikščiojimams.

Praktinė informacija

 • Splitui būdingas subtropinis klimatas. Vasaromis mieste karšta, sausa, o žiemomis juntama vėsa, dažnas „svečias“ – lietus. Splito senamiestyje, Diokletiano rūmuose, pakrantėje esančioje aikštėje vasaromis būna ypač karšta. Termometro stulpeliai kyla iki 35 ar net daugiau laipsnių.
 • Jei norite sutaupyti, suvenyrus pirkite ne pačiame miesto centre – čia jie kelis kartus brangesni.
 • Jei viešėdami Splite norėsite aplankyti Kroatijos sostinę Zagrebą, galėsite nuvykti traukiniu.
 • Poilsiui Kroatijoje išsinuomokite automobilį – nepasigailėsite, nes šalis turi nepakartojamų gražių ir įdomių vietų, kurias privalu pamatyti. Vien kelionė garsiąja magistrale palei Adrijos jūros pakrantę ko verta!
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]