Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Unipark

„UniPark“ parkingas

„UniPark“ priklauso UAB „Stova“, teikiančiai automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo paslaugas, taip pat jų valdymo paslaugas Vilniaus, Kauno bei Rygos oro uostuose. Lietuvoje „UniPark“ turi kiek daugiau nei dvi dešimtis automobilių stovėjimo aikštelių, iš kurių 11 įrengta oro uostuose. Visai neseniai UAB „Stova“ automobilių statymo sprendimus pradėjo teikti ir Baltarusijoje.

„UniPark“: parkingas oro uostuose:

  •  Vilniaus oro uoste „UniPark“ Jums siūlo net devynias automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose ištisą parą veikia automobilio numerių nuskaitymo sistema. Stovėjimo aikštelės skirstomos į dvi kategorijas: trumpalaikės ir ilgalaikė. Trumpalaikio stovėjimo aikštelės yra skirtos tiems, kurie atvyksta pasitikti arba išlydėti kitų asmenų. Ilgalaikio stovėjimo aikštelės skirtos tiems, kurie išvyksta į kelionę ir palieka savo automobilį ilgesniam laikui. Daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje yra daugiau kaip 500 vietų automobiliams, o kitose aikštelėse – dar apie tūkstantį stovėjimo vietų.
    Stovėjimo aikštelės skirstomos ne tik pagal stovėjimo laiką, bet į atskiras zonas jos skirstomos ir pagal atstumą nuo oro uosto išvykimo terminalo bei pagal kainą. Arčiausiai išvykimo terminalo įsikūrusi VIP automobilių stovėjimo aikštelė. Bene optimaliausias pasirinkimas bus P5 stovėjimo aikštelė – itin palankus sprendimas prioritetą teikiantiems viliojančiai kainai ir išvykstantiems savaitei ar ilgiau.
  • Kauno oro uoste galima rinktis iš dviejų „UniPark“ automobilių stovėjimo aikštelių. Vos per 350 metrų nuo oro uosto įsikūręs parkingas klientus priima visą parą. Atstumas nėra kliūtis norintiems pasistatyti automobilį šioje aikštelėje, nes nuo stovėjimo aikštelės iki oro uosto ir nuo oro uosto iki stovėjimo aikštelės keleivius veža „UniPark“ darbuotojas.
  • „UniPark“ stovėjimo aikštelę turi ir Latvijos širdyje – Rygoje. Visai netoli oro uosto išvykimo terminalo įsikūrusi aikštelė masina ne tik patogia strategine vieta, bet ir patraukliomis kainomis. Stovėjimo aikštelėje 24 valandas per parą yra darbuotojas, galintis nuvežti keleivius iš aikštelės į terminalą ir atvirkščiai.
  • Varšuvos Šopeno oro uoste taip pat veikia „UniPark“ automobilių stovėjimo aikštelė, įsikūrusi netoli įvažiavimo į Lenkijos sostinę. Specialus autobusiukas veža keleivius nuo aikštelės iki oro uosto ir nuo oro uosto iki aikštelės.

„UniPark“ rezervacija: ką reikia žinoti?

Rezervuota automobilio stovėjimo vieta garantuoja, kad atvykę į oro uostą Jūs tikrai rasite vietą automobiliui ir saugiai jį paliksite, kol būsite išvykę. Keli žinotini aspektai:

  • Keisti išankstinės rezervacijos laiką galima likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki rezervacijos pradžios.
  • Atsisakant išankstinės rezervacijos privalu sumokėti baudą, siekiančią 30 proc. kliento sumokėto rezervacijos mokesčio, bet ne daugiau kaip 10 eurų.
  • „UniPark“ priklausančios aikštelės nėra saugomos, todėl įmonė nėra atsakinga už paliktas aikštelėje transporto priemones, jose esančius daiktus.
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]