Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (612) 86332
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Visomis vaivorykštės spalvomis žėrinti Juodkalnija!

2019.07.22
Juodkalnija, Budva
2019-09-19 / 2019-09-26
nuo 425 €
Skrydis + pervežimas + registruotas bagažas + 7 n viešbutyje + pusryčiai

Visomis vaivorykštės spalvomis žėrinti Juodkalnija stebina idiliška pakrante, didingų kalnų grandine, gamtos sukurtais stebuklais ir jaukiais miestukais.

Pietrytinėje Europos dalyje, Adrijos jūros glėbyje įsikūrusi Juodkalnija gali pasigirti ne tik tobula pakrante, bet ir didingais Dinarų kalnais, kurių viršukalnėse sniego apklotas išsilaiko visus metus.

Juodkalnijai būdinga išskirtinė gamta, kerinti skaidrios jūros ir didžiulių kalnų kontrastu, puikiais paplūdimiais, senoviniais miesteliais. Daugelis čia apsilankiusiųjų šalį apibūdina kaip rojaus kampelį, kuriame dar nesutinkama didžiulių srautų turistų ir galima atrasti unikalių, turizmo „nepavergtų“ vietų.

Kelionė į Juodkalniją dovanos didžiulį bagažą įspūdžių, nepamirštamų akimirkų ir puikių emocijų. Kone labiausiai poilsiautojus sužavi Juodkalnijos pakrantę skalaujanti Adrijos jūra, ypatingai švari ir skaidri, todėl maudysitės tobulo melsvumo vandenyje, o jei nusigausite apie 50 metrų nuo kranto, nesunkiai įžvelgsite ir povandeninio pasaulio grožybės – koralus, įvairiomis spalvomis tviskančias žuvytes, augmeniją.

Tatjana

Viešbutis įsikūręs 1 km iki Budvos centro, 400 metrų iki paplūdimio. 

Kelionės data: 2019.09.19 - 09.26 d.


Į kainą įskaičiuota: 

 • Skrydis Vilnius - Tivatas - Vilnius;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • "Novaturo" atstovo Juodkalnijoje paslaugos;
 • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais;
 • Visi oro uosto mokesčiai.


Į kainą neįskaičiuota: 

 • Kelionės draudimas, kurį galite įsigyti parašius į rezervacijos@keliautojuklubas.lt
 • Kurorto mokesčiai
 • x2
  Standartinis dvivietis kambarys, kaina asmeniui nuo
  425 €

Ką aplankyti Juodkalnijoje?

Juodkalnija keliautojams turi paruošusi didžiulį pluoštą nuostabių lankytinų objektų. Poilsiaudami šioje šalyje aplankykite Juodkalnijos turizmo sostine tituluojamą Budva miestą, kuriame gausu teatrų, festivalių, muzikos renginių. Mieste sužavės siaurutės gatvelės ir jaukūs vietos restoranėliai – aplinka matyta gražiausiuose filmuose. Apžiūrėkite ir nedideles bažnyčias, spinduliuojančias jaukumą ir ypatingą aurą. Visgi nereikėtų susidaryti nuomonės, kad miestas pernelyg ramus, nustebsite, koks puikus naktinis gyvenimas čia verda.

Atostogų metu aplankykite Kotorą, senovinį miestą, saugomą UNESCO. Pirmiausia, daugelio akis kliūva už masyvios į kalnus kylančios sienos – tai vieno iš imperatorių statytos tvirtovės liekanos. Kotore apžiūrėkite romėnų kultūros palikimo dalelę – Šv. Trifono katedrą, taip pat Napoleono teatrą, dailią Šv. Luko bažnyčią ir kt.

Aplankykite šiaurinėje šalies dalyje įsikūrusius Herceg Novi ir Igalo miestus. Pirmajame turėsite progą apžiūrėti pilį, čia labai daug organizuojama teatrų švenčių, kino filmų festivalių. O štai Herceg Novi pavergs tuos, kurie neabejingi kokybiškam poilsiui, nori kaip reikiant atsipalaiduoti, mat šiame mieste yra puikūs mineralinio vandens šaltiniai, daugybė sanatorijų ir SPA, sveikatingumo centrų.

Aplankykite Ostrogo vienuolyną, įsitaisiusį uoloje net 900 metrų aukštyje. Dar XVII amžiuje vienuolyną pastatė šventuoju laikomas Šv. Vasilijus, kuris ir yra čia palaidotas. Įdomu tai, kad vienuoliai jo karstą atidengia kas kelias valandas – tikima, jog šventojo palaikai turi gydomųjų galių.

Adrenalino gerbėjai turėtų aplankyti Taros kanjoną, kuriame vanduo ypatingo skaidrumo. Vietomis kanjono gylis siekia gerokai daugiau kaip kilometrą, o nemažiau įspūdžio teikia ir per upę nutiestas tiltas.

Į Juodkalniją greičiausiai atvyksite lepintis poilsiu paplūdimyje, bet ar žinote, jog vos po poros valandų jau galite mėgautis slidinėjimu? Pajūryje klimatas tobulas saulės vonioms, maudynėms, bet išsinuomokite automobilį ir keliaukite į kalnus, kur visus metus išsilaiko sniegas ir pasilepinę saule iki pietų, vakare jau galite slysti slidėmis nuo kalno!

Praktinė informacija

 • Valstybinė kalba – juodkalniečių. Vietiniai kalba ir serbų, kroatų kalbomis. Turistų lankomose vietose, viešbučiuose, restoranuose, didmiesčiuose susikalbėsite ir angliškai, daugelis oficialių užrašų rašomi ir anglų kalba.
 • Nacionalinė valiuta – euras (EUR).
 • Juodkalnijoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas pakrantėse ir vidutinių platumų žemyninis klimatas žemyninėje šalies dalyje. Žiemomis čia nešalta, sausį vidutiniškai termometro stulpeliai rodo apie 5 laipsnius šilumos, o liepos mėnesį – apie 18 laipsnių. Pakrantėje vasaros dienomis termometro stulpeliai kyla iki 30 laipsnių, o vandens temperatūra gražiojoje Adrijos jūroje – iki 25–27 laipsnių. Maudytis jūroje galima nuo kovo iki spalio pabaigos.
 • Oficialiai atostogų sezonas Juodkalnijoje startuoja liepos mėnesį. Liepa ir rugpjūtis yra šilčiausi mėnesiai ir, žinoma, laikas, kai čia atvyksta daugiausia turistų. Nepaisant orų ir sezono, atostogauti į Juodkalniją galite vykti bet kuriuo metų laiku.
 • Svečiuojantis Juodkalnijoje tikrai rekomenduojama išsinuomoti automobilį ir pakeliauti po šią spalvingą, įspūdingą šalį. Juo labiau kad automobilio nuoma čia labai pigi. Mažą, kompaktišką ir ekonomišką automobilį Tivato oro uoste išsinuomosite vos nuo 20 eurų parai, didelio lengvojo automobilio nuomos kainos startuoja nuo 35 eurų parai. Prabangus visureigis parai kainuos nuo 40 eurų, o 9 vietų mikroautobusas – tik nuo 70 eurų parai. Atsižvelkite į nuomos kompanijos sąlygas, reikalaujamą amžiaus ir vairavimo stažo ribą.
Atgal
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]