Teztour

Rudens ir žiemos sezono išpardavimas! Skubėkite įsigyti paskutines rudens kelionės vietas!

Laukite, kol pasikraus kainos...

„Keliautojų klubo“ klientams – viliojantys „Tez Tour Lietuva“ pasiūlymai

Gerokai ilgiau nei porą dešimtmečių sėkmingai turizmo rinkoje veikianti kelionių agentūra „Keliautojų klubas“ džiaugiasi, kad yra tokio didelio ir pripažinimą pelniusio kelionių organizatoriaus kaip „Tez Tour“ partnerė. Tai leidžia savo klientams siūlyti geriausias keliones patraukliausiomis kainomis ir užtikrinti puikias kelionės sąlygas.

Didelį kompanijos dėmesį klientui patvirtina tai, jog „Tez Tour Lietuva“ savo klientus palydi iš Vilniaus oro uosto ir pasitinka tame oro uoste, kuriame nusileidžia lėktuvas – visokeriopas dėmesys suteikia saugumo jausmą, jis itin reikšmingas tiems, kurie mažai keliauja, turi įvairių su kelionėmis susijusių baimių ir pan.

Savo stiprybėmis kelionių organizatorius įvardija ilgametę patirtį turizmo rinkoje, patirtį dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikų rinkos išmanymą, bendradarbiavimą su patikimiausiomis skrydžių kompanijomis bei viešbučių tinklais.

„Tez Tour Lietuva“ keliautojams siūlo itin platų poilsinių ir pažintinių kelionių pasirinkimą.

  •  „Tez Tour“ poilsinės kelionės atostogoms paplūdimyje. Nuostabaus grožio jūra, švelnus paplūdimio smėlis, lepinantys saulės spinduliai – tai, ko labiausiai reikia pasyvaus laisvalaikio mėgėjams ir tiems, kurie tobulomis atostogomis laiko tingų lepinimąsi poilsiu paplūdimyje. „Tez Tour“ siūlo lietuvių pamėgtas pigesnes kryptis į Bulgariją, Egiptą, Kiprą, Turkiją. Norintys ne tik leisti laiką pajūryje, bet drauge patenkinti ir pažintinius kelionės tikslus renkasi populiarius ir turistų itin mėgiamus kurortus tokiose Europos šalyse kaip Graikija, Ispanija, Italija. „Tez Tour“ visuomet turi puikių pasiūlymų norintiems vykti į tolimuosius kraštus pasimėgauti egzotika, pavyzdžiui, į Šri Lanką, Tailandą, Maldyvus, Kubą, Jungtinius Arabų Emyratus ir tolimąją Meksiką. Jei norite kelionės metu visiškai neturėti papildomų rūpesčių, pasirinkite maitinimo tipą „viskas įskaičiuota“ ir jums nebereikės rūpintis nei maistu, nei gėrimais kelionės metu.
  • „Tez Tour“ pažintinės kelionės. Pažintinės kelionės – tai ne tik atsipalaidavimas, bet ir turiningas poilsis, kai atostogų metu turite progą aplankyti įspūdingas vietas, unikalius paminklus, pažinti vietines tradicijas bei gyvenimo būdą, gal net tapti išskirtinių švenčių, festivalių dalyvių... „Tez Tour“, turėdamas itin solidų pažintinių kelionių spektrą, siūlo kryptis į turtingą istorinį palikimą saugančią Graikiją, pilių, meno galerijų, vienuolynų ir kitų paminklų turtingą Ispaniją, unikalaus kraštovaizdžio bei daugelio įstabių objektų savininkę Italiją, tolimąjį Tailandą, egzotiškąją Šri Lanką, kruizą po Afriką skrodžiantį Nilą ir kt.
  • Slidinėjimo kelionės. Gal yra tekę girdėti, kad kalnai yra liga? Tie, kurie išbandė slidinėjimą, tą tikrai patvirtins, o tiems, kurie nebandė, pravartu leistis į tokią nuotykių kupiną kelionę. „Tez Tour“ slidinėjimo entuziastams ir norintiems išmokti valdyti slides siūlo keliauti į Austriją, Andorą, Bulgariją, Ispaniją, Prancūziją, Turkiją ir Italiją.
  • Atostogos su vaikais. „Tez Tour“ dėmesio skiria ir patiems mažiausiems keliautojams, todėl atrinko geriausias kryptis, viešbučius šeimoms, keliaujančioms su vaikais.
  • „Tez Tour“ kelionės į salas. Jei norite pabėgti nuo kasdienybės, rutinos ir kokybiškai pailsėti, sala bus tarytum ramybės uostas, užtikrinantis kokybišką poilsį. „Tez Tour“ keliautojams siūlo keliones į Estijos Saremos salą, populiariąsias Graikijai priklausančias salas, pavyzdžiui, Rodą, Kretą, Korfu ir kt., Kanarų salas, Italijai priklausančias Sardiniją bei Siciliją, tolimąją Dominikos Respubliką, Mauricijų, Puketą ir kitus nuostabaus grožio vandens glostomus žemės lopinėlius.

 

„Keliautojų klubas“ – patikimas „Tez Tour“ partneris

„Keliautojų klubas“ prioritetą teikia tam, kad klientai gautų aukščiausio lygio paslaugas ir nepraleistų progos pasinaudoti patraukliais pasiūlymais. Kelionių organizatorius atsirenkame itin kruopščiai, apgalvotai. Džiaugiamės šiandien savo plačiam klientų ratui galėdami pateikti įspūdingą „Tez Tour“ kelionių asortimentą, atitinkantį pačius įvairiausius keliautojų poreikius ir galimybes. Abipusis vertinimas leidžia sėkmingai bendradarbiauti ir keliautojams pateikti nepakartojamų kelionių galimybių. 

„Tez Tour Lietuva“ kelionių organizatorius savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau po metų džiaugėsi keliolika tūkstančių jais pasitikėjusių keliautojų. Per veiklos dešimtmetį šis skaičius išaugo iki septynių dešimčių tūkstančių ir nuolat auga toliau. Sparčiai besiplečiantis keliautojų ratas rodo, kiek daug keliaujančiųjų pasitiki „Tez Tour Lietuva“. Šis kelionių organizatorius deklaruoja, jog jiems vienas reikšmingiausių aspektų yra užtikrinti komfortą klientams, kad ir kur jie bekeliautų. „Tez Tour Lietuva“ – tai profesionali komanda, labiausiai vertinanti paslaugų kokybę ir ieškanti geriausių sprendimų kelionėms, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Toks požiūris leidžia ne tik pasirūpinti visos kelionės organizavimu, bet ir užtikrinti nepamirštamas atostogas, komfortą bei begalę įspūdžių keliaujantiems.

„Tez Tour Lietuva“ priklauso tarptautinei kompanijai „Tez Tour“, veikiančiai daugelyje šalių ir patenkančiai į pagrindinių Europos kelionių organizatorių gretas. „Keliautojų klubas“ didžiuojasi galėdamas būti tokios didelės kompanijos partneriu ir savo klientams siūlyti paties geriausio kainos ir kokybės santykio keliones.