Jūsų kelionių agentūra internete! Mes su Jumis nuo 1994 metų!
Meniu
Telefonas Vilnius
+370 (614) 37 408
Kur mus surasti?
Mūsų biuras Peržiūrėti žemėlapyje

Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės yra vienas dažniausių pasirinkimų. Nenuostabu, daugelis gyvename įtemptu ritmu, įsisukę į darbų, buities, rutinos karuselę, tad, kas gi nenorėtų savaitei ar ilgiau ištrūkti į rojaus kampelį Žemėje? Poilsinė kelionė bus puikus pasirinkimas, jei juntate, kad persidirbate, Jus lydi stresas, nuovargis... Toks pabėgimas nuo rutinos ir kasdienybės labai reikalingas, kad pailsėtumėte ir fiziškai, ir protiškai. Bet poilsinės kelionės užtikrina ne tik kokybišką poilsį, drauge, jos leidžia patenkinti ir pažintinius tikslus – dviguba nauda!

Poilsinė kelionė lėktuvu turi nemažai pranašumų prieš alternatyvą – kelionę autobusu. Kalbant apie pastarąjį pasirinkimą, tai ilgos kelionės valandos išvargina, sunkiau keliauti su šeima, nes užimti mažuosius keliolika valandų nelengva. O štai poilsinė kelionė lėktuvu turi gerokai daugiau pranašumų. Kokių? Pirmiausia, tai kelionės laikas – jis kelis kartus trumpesnis nei keliaujant autobusu. Kelionė lėktuvu nepalyginamai komfortiškesnė – Jūsų poilsis turi prasidėti jau lėktuve! 

Poilsinės kelionės su „Keliautojų klubu“

Poilsinių kelionių pasirinkimui ir planavimui keliautojai paprastai skiria daug laiko ir viską susiplanuoja kruopščiai – juk nuo to priklauso, ar pavyks puikiai pailsėti, ar patenkinsite savo kelionei keliamus tikslus. Suprasdami, kad mūsų klientai daug investuoja ir daug tikisi iš savo svajonių kelionės, siūlome tik pačius geriausius kelionių pasiūlymus. Bendradarbiaudami su sėkmingai rinkoje veikiančiais partneriais, Jums siūlome geriausią poilsinės kelionės kainos ir kokybės santykį, puikų aptarnavimą ir neišdildomus, puikius įspūdžius.

Mūsų svetainėje – labai patogi norimos poilsinės kelionės paieška. Jums tereikia pasirinkti šalį, į kurią keliausite; pasirinkti norimą išvykimo datą; kelionės trukmę ir nurodyti keliautojų skaičių: kiek keliaus suaugusiųjų ir kiek vaikų. Sistema išfiltruos pasiūlymus, atitinkančius Jūsų poreikius. Paieškos lauką galima susiaurinti ir pagal papildomus kriterijus, pavyzdžiui: maitinimo tipą (tik pusryčiai; pusryčiai ir vakarienė; pusryčiai, pietūs ir vakarienė; viskas įskaičiuota; jokio maitinimo).

„Keliautojų klube“ – labai platus poilsinių kelionių pasirinkimas, todėl kiekvienas iš Jūsų atras tai, kas idealiai atitiks kelionei keliamus reikalavimus ir lūkesčius. Labiausiai keliautojų mėgiamos poilsinių kelionių kryptis:

 • Poilsinės kelionės į Turkiją ir jos kurortus (Antaliją, Alaniją, Beleką, Bodrumą, Marmarį, Kemerą ir kt.).
 • Poilsinės kelionės į Bulgariją ir jos kurortus (Varną, Burgasą).
 • Poilsinės kelionės į Graikiją ir jos kurortus (Kretą, Rodą, Korfu ir kt.).
 • Poilsinės kelionės į Ispaniją ir jos kurortus (Maljorką, Tenerifę, Kosta Bravą, Kosta Doradą, Kosta Blanką, Almeriją ir kt.).
 • Poilsinės kelionės į Italiją ir jos kurortus (Siciliją, Sardiniją, Riminį, Sorrento, Kampaniją, Apuliją ir kt.).
 • Poilsinės kelionės į Portugaliją ir jos kurortus (Algarvę, Madeirą ir kt.).
 • Poilsinės kelionės į Prancūziją ir kurortą Nicą.
 • Poilsinės kelionės į Egiptą ir jo kurortus (Hurgadą, Šarma El Šeichą).
 • Poilsinės kelionė į Tunisą ir kurortą Enfidą.
 • Poilsinės kelionė į Kiprą ir jo kurortus (Larnaką, Pafosą, Agia Napą, Protarą).
 • Poilsinės kelionės į Maltą.

Keliautojų informuotumas yra labai svarbus. Žinome tai, tad patariame savo klientams, kad kelionė paliktų tik pačius geriausius įspūdžius. Mūsų patarimai keliaujantiems į poilsinę kelionę:

 • Planuodami poilsinę kelionę atsižvelkite į tai, kokių dokumentų reikia norint keliauti į Jūsų pasirinktą šalį: ar pakanka tik tapatybės kortelės ar reikia turėti ir pasą, būtinai sužinokite, ar reikia vizos. Pavyzdžiui, keliaujantieji į Egiptą būtinai turi turėti vizą.
 • Jei į poilsinę kelionę vyksite su vaikais, tai jie irgi turi turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Gimimo liudijimas netinka.
 • Dieną prieš skrydį, o geriausia dar ir kelionės dieną, pasitikrinkite skrydžio laiką, ar niekas nepasikeitė.
 • Jei perkate ne kelionės paketą, pasirūpinkite pervežimu iš oro uosto į viešbutį arba iš anksto rezervuokite automobilį.
 • Į oro uostą geriausia atvykti iki skrydžio likus ne mažiau kaip porai valandų.
Novaturas
Novaturo akcijos
Tez tour
Kidy Tour
Rainbow
Keliautojų Klubo
message with key [footer-scripts] not found with locale [lt]