Pažintinės kelionės

Novaturo pažintinės kelionės lėktuvu ir autobusu
 

Pažintinių autobusu ir lėktuvu kelionės! Naujiena - galite užsakyti keliones po Lietuvą!
„Novaturas“ pasiūlė keliones po Lietuvą. Susipažinkite su Aukštaitija, pavaikščiokite karaimų ir totorių keliais, pravažiuokite Panemunės keliais, nukeliaukite į Klaipėdą ir jūrų muziejų. Novaturas keliautojams siūlo itin platų pažintinių kelionių autobusu ir lėktuvu spektrą. Pažintinių kelionių krypčių sąrašas labai solidus: tai kone visos Europos valstybės, taip pat ir tolimieji kraštai. Tiesa, kelionės krypčių pasirinkimas labai priklauso nuo sezono – vasaros ar žiemos laikotarpiu planuojate kelionę. Žiemos sezonu pažintinių kelionių sąrašas kiek trumpesnis nei šiltojo metų laiko. „Novaturas“ keliautojams siūlo ir proginių kelionių kategoriją, į kurią įeina išskirtinės, tik kartą per metus organizuojamos kelionės, taip pat Naujametinės kelionės ir kelionės savaitgaliui. Pastarasis variantas sparčiai populiarėja, todėl džiaugiamės galėdami puikias savaitgalio keliones pasiūlyti ir „Keliautojų klubo“ klientams.
Pažintinės kelionės: kaip pasirinkti?

Kiekviena kelionė, priklausomai nuo to, į kurią šalį keliaujama, dovanoja skirtingos patirties ir įspūdžių. Kelionės pasirenkamos vertinant kelis kriterijus. Vienas esminių, žinoma, yra kaina – vieniems finansinės galimybės atveria visus kelius, o kitiems – neretai apriboja pasirinkimus. Jūsų kelionės laikas taip pat gali sumažinti alternatyvų skaičių, ypač į egzotines šalis, kuriose vyrauja lietingieji, karštieji sezonai. Kelionės trukmė – taip pat turi įtakos sprendimui. Jei turite kelionei tik kelias dienas, neverta svarstyti galimybės keliauti į egzotiškas šalis, nes tam optimalus kelionės terminas yra apie 10–14 dienų. Keliaudami kelioms dienoms rinkitės savaitgalio keliones – puikiai tinka kelionės į Europos šalių sostines ar didesnius miestus. Na, ir, žinoma, kelionės tikslai turi labai didelės įtakos pasirinkimui, t. y. ką norite pamatyti, kas domina. Pavyzdžiui:

  • Kelionės po Lietuvą vyks visą vasarą ir rudenį. Ekskursijų gidai labai patyrę, sužinosite daug įdomių ir negirdėtų pasakojimų apie mūsų kraštą. 
  • Kelionės į Ispaniją metu turėsite progą mėgautis pasakiškų paplūdimių malonumais, atostogoms subalansuotu oru, kultūriniais renginiais. Ši kelionės kryptis tiks ir tiems, kurie trokšta patirti, ką reiškia kopti į kalnus, ugnikalnį. Ispanija – puiki kelionės kryptis skonio gurmanams, neabejingiems legendiniams festivaliams, vandens pramogoms.
  • Kelionės į Portugaliją metu mėgausitės pasakiškais paplūdimiais, nuostabiu oru, mėgausitės portugalų kultūra ir įsiliesite į jų gyvenimo būdą. Portugalijoje aplankykite muziejus, vienuolynus, plaukite kruizu upe, paragaukite tikrojo portveino.
  • Kelionės į Italiją metu pasinersite į nuostabią pažintį su gamtiniu, kultūriniu ir istoriniu požiūriu labai turtinga šalimi. Italija – idealus kelionės pasirinkimas, jei dievinate gerą maistą, esate neabejingas madai, mėgstate lepintis saule paplūdimiuose, kopti į kalnus, mėgautis vandens pramogomis ir kt.
  • Kelionės į Prancūziją metu aplankysite tokius žymius objektus kaip Eifelio bokštas, Triumfo arka, Luvras ir kt. Kelionės į Prancūziją idealiai tinka negalintiems atsispirti prancūzų virtuvei, madai, idiliškiems paplūdimiams, kokius keliautojams dovanoja Nica, taip pat besidomintiems menu, architektūra, vynu, kvepalais ir kt.
  • Kelionės į Skandinavijos šalis (Švediją, Norvegiją, Suomiją) metu turėsite progą pamatyti nuostabių gamtos kampelių. Kelionės į šias šalis labai tiks, jei jūsų kelionės tikslas nėra tingus lepinimasis saule paplūdimiuose. Skandinavijos šalys paprastai karščiais nelepina, tad čia keliaujama daugiausia kultūriniais tikslais, siekiu pažinti laukinę gamtą, troškimu pamatyti tokius gamtos kuriamus stebuklus kaip įstabūs Norvegijos fiordai ir pan.